Úloha z matematiky - 1. ročník

9. okt 2023

Prosím vás poradilo by ste nám s touto úlohou. Ďakujem Vám krásne

viestta
9. okt 2023

0 1 2 3
Su to ciselne rady, vzsotupne a zostupne

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cholitko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
9. okt 2023

Cholitko prepáč omylom som vymazala odpoved ani neviem ako …baby myslite že môžeme nechať to prvé okienko voľne a doplniť len 1,2,3? Ďakujem

krpcurik
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vieraptk
9. okt 2023

Takto by to malo byť

hendikep
9. okt 2023

chudak prvaci ked ani par dospelych nevie spojit hlavy 😂

ivka225
9. okt 2023

Zavisi od toho, ake cisla vedia deti pisat. Predposledny riadok moze byt aj 2, 3, 4, 5 a posledny 6, 5, 4, 3. No a treti od konca uplne hocijake styri po sebe iduce cisla.

autor
9. okt 2023

@vieraptk tak sme to spravili len neviem leno nulu sa ešte neučili uvidíme 😊

viestta
9. okt 2023

@hendikep prvaci to mali vysvetlene na hodine, robili v skole podobne cvicenia. Staci poziet na to co robili v skole a bolo by to jasne. DU je len na precvicenie toho co sa na hodine ucili. Zial, niektori rodicia dokazu deti zamotat, lebo nedaju si robotu pozriet celu stranku

autor
9. okt 2023

@ivka225 učili sa písať len 1.2,3,4 preto som sa prišla poradiť

autor
9. okt 2023

@viestta vôbec takéto cvičenie ešte nerobili nie som hlúpa aby som dieťaťu vysvetľovalo niečo iné ako pani učiteľka

viestta
9. okt 2023

Kde pisem, ze si hlupa?

slavomira236
9. okt 2023

@vieraptk tiez by som to takto dala..aky je to zosit? Tiez mam orvacku

slavomira236
9. okt 2023

Odfot zosit ci nemame taky

magdalenal
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pininka1
9. okt 2023

@viestta závisí od učebnice, ani naši sa nulu neučili, nikde ju doteraz nepoužili ale v úlohe bola.

kittykat22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
taga
9. okt 2023

V zadani sa pise V SPRAVNOM PORADI zeny...
Postupnost 4123 je spravna? Nie
Neucili sa nulu, ale ulohy mozu byt brane ak tak, ze skusaju, ci ziaci vedia aj nieco navyse, preco nie

autor
9. okt 2023

Je to tento pracovný. Syn poznal aj nulu tak sme do doplnili tak ako to dávalo jemu zmysel. Ešte som myslela či nemá ostať prázdne políčko ale chcel to z nulou. Zajtra dám vedieť či to bolo správne. 😊

ivanakaka
9. okt 2023

@krpcurik
@krpcurik hej treti 4123

ivanakaka
9. okt 2023

hej daj pls vediet kokso to su veci aj ja doma stale bojujem ale s Hejneho uplne uplne uplne ta chapem ❤️

sovica
9. okt 2023

Ja by som to spravila, ako @vieraptk. To, čo napísala @krpcurik sa mi zdá nelogické.
V každom prípade, daj potom info, ako to malo byť správne. Som zvedavá.

krpcurik
9. okt 2023

@sovica ja som v tom najprv videla retazec cisel 1 2 3 4 1 2 3 4 atd a ze z toho retazca vybrat urcitu cast podla znamych cisel...pozerala som sa na to inak nez ocami prvacika a uz mi je jasne ze to bola blbost 😁😁 ale sedelo mi to tam tak 🤣 no nic, idem to radsej zmazat

euka210
9. okt 2023

Uplne "uzasne" take ulohy...ked nebrali 0, tak ju tam nedavajte...cisto popletu deti aj rodicov 🤦‍♀️

kikappp
10. okt 2023

Mne sa nič od vydavateľstva tak tik nepáči, príde mi to ako zosity z lidlu ,tie pracaky zamna katastrofa .Tiež mi príde cudne ,ze sa neucia 0?véd vždy sa učila 0 a vždy číselné rady keď deti dopĺňali začali 0 aj toto cvičenie je podla mna myslene tak že tam bude aj 0.