Testovanie štvrtákov

25. apr 2023

Čo to je? Testovanie štvrtákov? Komparo.je to na známky? Alebo anonymné?

marci77
25. apr 2023

to zavisi od tej ktorej skoly, ako si to nastavi
na nasej skole vobec komparo nepisali (ale skoly sa tam asi mozu dobrovolne zapojit)

a ked pisali Testovanie5, piatakov (co tento skolsky rok zrusili), tak tiez nic, ani bonusovu znamku, ani pochvalu, nic nedostali ....ani to nikto specialne nekomentoval

inak z toho kompara som videla nejake ulohy ......mne sa to zdaju este tazsie ulohy ako na Testovanie5

takze nic si z toho nerobte, ak by to nahodou nedopadlo extra dobre

autor
25. apr 2023

@marci77 a neovplyvní to vysvedčenie? Či to je anonymné? Ja vôbec neviem čo to,zrazu mi prišiel mail že to má vo štvrtok! Iba 5 z triedy nechapem

uhnakova
25. apr 2023

Komparo je platené nepovinné testovanie žiakov. U nás ho uhradili zo ZRPŠ fondu pre tých, čo na zaciatku roka prispeli do ZRPŠ. Ostatné deti si to zaplatili, ak sa chceli zúčastniť. Je to pomerne ťažké testovanie a obvykle sa do priemeru nezarátava, ale samozrejme výsledky sa dozvieš.

uhnakova
25. apr 2023

Tak vaša učiteľka zrejme dostala od riaditeľky povolenie vybrať pár žiakov.

januska12323
25. apr 2023

Nič neovplyvní, je to len test. Nestresuj seba ani dieťa.

renka30
25. apr 2023

Komparo je dobrovoľné platené testovanie, u nás to tento rok zrušili a vracali peniaze, lebo sa prihlásilo málo žiakov.

autor
25. apr 2023

To budeme ešte aj platiť?

autor
25. apr 2023

A keď napr nepôjde? Pre chorobu atď?

luccija
25. apr 2023

Je to len štatistika vzorka ako ide deťom škola...aki sú učitelia, škola..neplatis, ak bude chorý no tak nebude písať
.

januska12323
25. apr 2023

Opýtaj sa učiteľky, nie je to jednoduchšie ako tieto dohady?

slavomira236
25. apr 2023

Tak ucitelka pravdepodobne vybrala par ziakov no neviem ci to je povinne ked ho vybrala. U nas tak vybrala na olympiadu matematicku a pytala sa ma ci suhlasim. Suhladla som nech vyskusa. Aj s komparom by som suhlasila preco nie?

svetlonos
25. apr 2023

Tiez by som ho nechala doma, pikial nie je perfektny v predmetoch. Naco dieta zbytocne stresovat, pokial to este nieje pivinne pre vsetkych. Poznam dievca, ktore by sa tesili, ze ju vybrali. Ale ona bola fakt sikula a nestreso ala, pisomky ju tesili. Nech pani ucitelka vyberie ineho.

marci77
25. apr 2023

nasla som nejake otazky z kompara, mala som ulozene v pocitaci

marci77
25. apr 2023

ten Exam testing pripravuje aj prijimackove otazky na gymnazia, skoly si za to musia priplatit (tie testy su vacsinou tazsie ako ked su to len take otazky, co vymysli skola)

napr. prijimacky na 8rocne gymnazia alebo aj 4rocne
tak ono je to mozno fajn, ak je dieta zvyknute aj na takyto typ testov

mne toto pride omnoho zlozitejsie ako otazky z Testovania5

autor
25. apr 2023

@marci77 akože dosť ťažké ak ja mám problém a to mám vs🤣

marci77
25. apr 2023

ano, pre 4takov tazke ....ale tak chcu asi vychytat talenty😅🙄
toto by bolo tazke aj pre 5takov
aj pre nas vysokoskolakov😅

marci77
25. apr 2023

tu su napr. take otazky z toho Exam testing ako prijimacky na 8rocne gymnazium, no fakt tazke (a take podobne je aj to komparo)
https://gamtt.edupage.org/text27/

takze nech dieta ide skusit, ale ak by to nedopadlo uzasne, nic sa nedeje, uci sa rozumiet otazkam, ktore spracuva spolocnost Exam testing