Testovanie rodiča

11. feb 2021

Ahojte mam taku otazku, to akoze sa moze otestovat iba jeden s rodicou ktoreho dieta pojde do skoly. A ked sa manzel otestuje a ja nie to uz ani po dieta nemozem ist do skoly? Ved ja dnu ani nejdem a v byte sme vlastne spolu taze co je to za blbost.

lenka2710
11. feb 2021

Mne povedali v školke, že otestovaný ma byt rodič ktorý chodí s dieťaťom do školky! Ja som doma na RD, muž sa testuje ako pendler od pondelka každých 7 dní, ale je mi to prd platné, keďže do školky chodím ja, takže sa tiež testujem každých 7 dní 🤷‍♀️no co ti na to povedať??

katulienkax
11. feb 2021

no napriklad u nas v ZS, ked po dieta pridem, tak to nekontroluje nik, dcera sama vybehne z vestibulu a ja sa s nikym ani nestretnem, takze nikto po mne nic nechce. netusim ale jak je to v skolke, lebo tam sa vchadza do priestorov

zuzka38
11. feb 2021

u nas sa jeden preukazal a mozu chodit obaja, dolezite je aby bol jeden testovany, dalej nikto nic neriesi

lenka2710
11. feb 2021

Ale záleží od školky, niekde stačí jeden rodič žijúci v spoločnej domácnosti, niekde dokonca pýtajú test oboch rodičov a niekde, ako u nás test rodiča, ktorý chodí s dieťaťom do školky 🤷‍♀️

mogaa
11. feb 2021

Otestovaný musí byť minimálne 1rodič a už je na danej škôlke(samospráve) ako si nastaví pravidlá - teda či to musí byť rodič ktorý aj nosí aj vyzdvihuje dieťa.....u nás napr. musí byť testovaný 1 z rodičov ale dieťa môže vyzdvihnúť ktokoľvek.....naozaj to záleží od danej škôlky....

deti95060810
11. feb 2021

u nás do školy ani nikoho nevpustia - len dieťa...jeden z rodičov musel ísť na testovanie, škole bolo jedno ktorí to bude...

autor
11. feb 2021

Dakujem krasne za odpovede

saja1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
12. feb 2021

@saja1 mne to zase robi velky problem pretoze v nose sa sparaju ludia ktory na to nemaju kopetencie a ani to nikdy nerobili. Vobec som nebola a ani nepojdem ani deti nedam .