Tašky s kolieskami

jarkakovacc
13. sep 2015
Používateľ jarkakovacc je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jarkakovacc.

Zdravim mamičky.
Chcela by som sa opýtať čí je praktické a dobré kupovať školské tašky ktoré majú teraz po novom aj kolieska a dajú sa nasiť ako kufor.

pribinak
13. sep 2015

Po tých našich rozbitých chodníkoch to bude pokazené za týžden, okrem toho ked napadne sneh, bude sa to dost tažko ťahať
Okrem toho, ked ten kufor/tašku dieta ťahá, prúde mi natočené na jednu stranu a to asi nie je až take super pre chrbticu

Teraz majú školské tašky menej ako kilo

bajana
13. sep 2015

Nekupovala by som....keď sme si my boli schopní nosiť tašky na chrbte, prečo to nedokážu naše deti?

manuelala
25. sep 2015
Používateľ manuelala je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od manuelala.

ja som este ziadneho skolaka nevidela ist takto s taskou. takze to asi velmi rozsirene nieje. mna by ale zaujimalo ci to netlaci na ten chrbatik vzadu

evulienka26
25. sep 2015

ahojte,my taku tasku mame.ja som nad klasickou ani nerozmyslala.nie vzadu to netlaci,taska je lahka a nevsimla som si zeby sa nejako vytacala len do jednej strany.mala sa velmi tesi ze si moze svoju tasku odviezt sama.mala aj na chrbatiku ale po5minutach povedala ze je taska pre nu tazka,vzhladom k obsahu(skolske dosky male,velke,desiatovnik,flasa,peracnik.)my sme spokojny,dalsia taska bude takisto na kolieskach.a v zime jej tasku samozrejme ponesiem🙂dufam ze som pomohla🙂