Súkromné slovanské gymnázium

exquisite
14. jan 2016

Dcera si vybrala tuto skolu ako 8rocne gymnazium, prvykrat o nej pocujem a citala som na webovke aka to je skola.nie je nahodou niekto komu tam studuje dieta, ake su prijimacky, z coho sa sklada porovnavaci test na dni otvorenych dveri? Spokojnost so studiom?
Dakujem 🙂

mamina777
2. jún 2016

Zdravim..aj my zvazujeme.....ale tiez nemam vela info....nakoniec ste sa rozhodli pre danu skolu?ja mam zmiesane pocity...mate uz viac info?

sandrik
22. mar 2021

Dobry den, rada by som obnovila temu. Nema niekto medzicasom skusenosti s touto skolou? Inzeruje aj mozne prestupy deti v 5.,6. a 7. rocniku ZS. Na webe ale nikde ziadne recenzie.... jedine, co som nasla bol nie prave najlepsi vysledok gymnazistov este v rokoch 2012/2013,co sa uz vsak mohlo zmenit.

liliana82
28. apr 2021

@sandrik tiež zvažujem prestup môjho syna aktuálne 4 trieda do tejto školy , ale nikde som nič nenašla , Vám sa podarilo?dakujem

sandrik
29. apr 2021

@liliana82 Pozdravujem 🙂, zvlastne, ale akoby nemal nikto ziadne skusenosti. Po prvotnych informaciach sme boli nadseny. Ale videoprezentacie ucitelov ma celkom nepresvedcili, ani zverejnene nedoplatky na odvodoch... :( Ak nieco zistite, budem vdacna za cokolvek 🙂

tammika
14. máj 2021

@sandrik zdravím 🙂 tiež sa snažím dopátrať nejakých informácií, ale nedarí sa mi. Žiadne skúsenosti ani recenzie som nenašla. Vy nemáte žiadne nové info? 🙂

sandrik
14. máj 2021

@tammika pozdravujem 🙂, ziadne info...

tammika
19. máj 2021

@sandrik Ďakujem za odpoveď 🙂 Boli sme sa informovať priamo v škole, nakoniec sme s rozhodli, že to vyskúšame.

majkabambulik
7. sep 2021

@tammika ako sa vam paci ta skola? mate nieco co sa vam tam velmi nepaci?

veryhappy
29. feb 2024

@tammika dobry den. Mozeme sa opytat, aky mate dojem po 3 rokoch na tejto skole? Dakujem srdecne

majkabambulik
3. mar 2024

@veryhappy no my sme odisli zo slovanskej skoly, je tam neskutocna ucitelka fyziky a matematiky pani inzinierka Pu... s ktorou si nevie dat rady ani sam riaditel a vela ziakov uz z tejto skoly kvoli nej odislo. Ona je neskutocny narcis, nedokaze preukazat opravene pisomky, znamky dava tak aby to jej vychadzalo cize percenta doplni neskor a aj tak jej to nesedi no ju nikto neprekrici, jednoducho diabol v ludskej kozi, pred ktorym je lepsie utekat a nie platit velke peniaze kazdy mesiac. Riaditel je zufaly, lebo fyzikarov nieto a jemu chodia sa rodicia stazovat a jemu nadavat kym ona klamarka sa chvasce ako ju vsetci maju radi....

veryhappy
3. mar 2024

@majkabambulik Ďakujem veľmi pekne. Táto pani učiteľka učí na gymnáziu, či v ročníkoch ZŠ? Určite táto info pomôže aj ostatným, ktorí sa rozhodujú, vďaka ešte raz.

majkabambulik
3. mar 2024

@veryhappy tazko to povedat, lebo tato skola posiela ucit ucitelov aj na gymnazium aj na zakladnu skolu, maju 2 budovy a ti ucitelia pendluju pokial viem.... netreba sa spoliehat ze ak neuci teraz tak nebude ucit zajtra...

veryhappy
3. mar 2024

@majkabambulik áno, pýtam sa iba preto, lebo syn je teraz ešte len tretiak na ZŠ, čiže ešte rok a pol bude, kde je a teda či by ju mal od piateho do deviateho, alebo až na gymnáziu, lebo inak berú takú učiteľku menšie deti a inak už o niečo vyspelejší mladí ľudia. Aj keď samozrejme, je to škoda, keď sa dospelý človek nevie ,,uvedomiť,, zvlášť pedagóg.

majkabambulik
3. mar 2024

@veryhappy urcite ju tam zazije, no celkove ta skola nas neoslovila, tie deti nie su tam na vysokej inteligentnej ci moralnej urovni, my velmi dbame, aby nase deti mali aj skolu podobnu nasej vychove, kde vzdelanie je medzi najdolezitejsimi vecami v zivote spolu s moralnymi zasadami. Kolektiv je velmi dolezity a preto mame vysoke naroky nielen na ucitelov ale aj na spoluziakov, ktori formuju tiez nase deti. Citala som aj skusenosti mamiciek, ktore pisali, ze ich dieta sa nedostalo na ziadnu vysoku skolu, lebo maturita a studium nezodpovedalo standardom. No a co sa tyka toho, ze inak beru mensie deti taku ucitelku, tak to je cele zle, lebo mensie deti sa nedokazu branit psychopatovi, narcisovi. Nedokazu ani popisat co sa im stalo, lebo narcis vzdy vyjde zo vsetkeho ako ten najlepsi a chyba je vzdy v dietati. Vystavovat takemu peklu vlastne dieta my uz viac nechceme.

veryhappy
3. mar 2024

@majkabambulik áno, úplne súhlasím, preto vravím, že na menšie deti má vplyv takého "pedagóga" nedozierne následky. Zvlášť na tých "jemnejších", ktorí si neidú predátorské praktiky. Aj pre nás je veľmi dôležitá morálka a hlavne bezpečné prostredie (t.j.kde naozaj individuálne pristupujú ku každému jednému a kde na sebe pracujú aj učitelia, nie iba žiaci a kde funguje vzájomná komunikácia a pochopenie). Ďakujem Vám, pomohli ste mi.