Súkromná základná škola Palackého 14 v Košiciach

lilysk
3. sep 2013

Ahojte
Mate niekto skusenosti s touto skolou ?Dakujem

snazilka101
24. nov 2014

Ahojte, pripajam sa s prosbou o info ohladom sukromnej ZS Palackeho Kosice, Didacticus. Mate, pls, niekto osobnu skusenost?

Dakujem, velmi by mi to pomohlo, maly bude o chvilu prvacik a nevieme sa rozhodnut , na ktoru skolu ho mame dat🙂

Andrea

ladelaila
22. jan 2015

Máme len pozitívne skúsenosti. Sú tam kvalifikovaní pedagógovia, ktorí sa venujú deťom. Výučba anglického jazyka je na vysokej úrovni, žiaci majú nielen hodiny anglického jazyka, ale aj anglickej konverzácie od druhého ročníka. Najväčším pozitívom je jednak nízka cena, len 45 eur na mesiac, ktorá zahŕňa aj pomôcky pre žiakov, ale aj nízky počet žiakov v triedach, čo umožňuje učiteľovi individuálny prístup. Je predsa rozdiel, či sedí v triede 30 detí (ako na štátnych školách) alebo 12 (ako na súkromnej). Od štvrtého ročníka sa vyučuje aj nemecký alebo španielsky jazyk. Ako bonus je škola perfektne vybavená, čo sa týka techniky. V triedach sú interaktívne tabule, na ktorých žiaci počas hodín pracujú. Takisto je tam aj učebňa informatiky s novými notebookmi.
Na škole je veľa krúžkov, takisto hodiny so zahraničnými lektormi ako aj družina, ktorá je tematicky zameraná.
Odporúčam túto školu.

jnkal
23. jan 2015

@ladelaila Plne súhlasím. Túto školu odporúčam. Moje dieťa je v škole spokojné a šťastné. Čo viac mám dodať...?

burberry5
25. jan 2015

My sme tiež spokojní, vieme stále co robi, kde je, s kým je ... Dokonca aj počas školy v prírode sme každý den dostali SMS od učiteľov, dokonca aj fotky hned večer boli na stanke aj s vtipným komentom. Cenu ani nekomentujem, platím možno este menej ako bežný rodič ZŠ. Vrelo odporúčam DIDACTICUS !!

zsuzsuka
26. máj 2015

Ahojte maminy,kedy ste boli prvy x v skole?Len na zapis,alebo sa treba skor nahlasit?Myslim tym aj rok do predu?

luvika
14. júl 2015

Ahojte, obnovujem nanovo tuto temu...prosim, ak je tu niekto, koho dieta chodi na tuto skolu, ake pozitiva a hlavne ake negativa na skole vidite/pocitujete? A co sa tyka aj materskej skoly, je to v ramci budovy, ci vedla alebo ako?

sisy222
2. sep 2015

@burberry5 vase dietatko uz chodi do skoly?nie je na to prilis malinke?? 😀😀😂
@luvika za seba neodporucam!!!!

luvika
2. sep 2015

@sisy222 dakujem, iste veci sa v nasej povodnej ZS pohli k lepsiemu, tak sme dcerku nepresuvali.

sisy222
2. sep 2015

@luvika to som rada,naozaj-sukromna skola v dnesnej dobe nic neznamena...mozno je niekedy este horsi pristup k detom nez na normalnej zs... :/

milan2007
12. júl 2018

Ako je na tom momentálne SZŠ Didacticus ?
Uvažujeme o tejto škole.
Našiel by sa prosím ochotný rodič na pokec o škole ?