Skúsenosti so žiadosťou o individuálne vzdelavanie

saranca
23. sep 2013

Prosim Vas, ma niekto z Vas v tomto smere nejake skusennosti? Mam syna s Aspergerovym syndromom a zrejme to na tento skolsky rok budeme musiet riesit takto. V zakone je toho celkom dost vymenovane, co vsetko ma ziadost obsahovat. Rada by som sa inspirovala konkretnou skusenostou. Dakujem.

graceful9
24. sep 2013

@saranca ahoj, ja som si podávala žiadosť a stačilo klasickú žiadosť, kto a prečo to žiada atď a do prílohy lek.správu a odporúčania lekára....ale dobré je sa dohodnúť s riaditeľom ústne a potom podať žiadosť. nech je oboznámený, bude podľa mňa ústretovejší

saranca
autor
24. sep 2013

@graceful9 Dakujem za odpoved. No uvidim, co sa bude dat dohodnut s riaditelkou, lebo dve stretnutia toho vela nepriniesli. Niezeby bola proti, ale ani radami nesrsi. V zakone je, ze tam musi byt aj zoznam ucebnic, pomocok a pod ... proste vsetko 🙂

graceful9
25. sep 2013

@saranca fiiha, tak to som nevedela, ja som nič také nepisala, ale asi je to na sš iné než na zš

maznacik007
25. sep 2013

@graceful9 ty pises uplne o niecom inom .... individualnom studijnom plane ak je napr ziacka tehotna ... ale individualne vzdelavanie je zasa uplne nieco ine ...

graceful9
25. sep 2013

@maznacik007 aha, nevedela som....tak potom

@saranca neber moje rady vážne, keďže píšem o niečom inom...