Školská taška pre útlu prváčku

guliver19
9. júl 2023

Ahojte mamicky. V septembri budeme mat prvacku, je malicka, tenucka a vsetky tieto novodobe tasky na nej vyzeraju az komicky nedobre.Popripade neviete mi poradit kde kupovat tasku pre vyslovene utlucke dieta?
Dakujem.

sella38
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dskjhfdlkdjhl
9. júl 2023

Moje dcery mali aktovku znacky Stil, ale uz hodne davno, tak neviem ake maju teraz. Vtedy to bolo fajn na take stihle baby.

silvike
9. júl 2023

Jednoznacne BECKMANN. Aj nasa dcera aj syn boli (aj su🙂 velmi utli a tato znacka im obom paradne sadla, dobre sa nosila, vsetko do nej napratali, cely 1.stupen im v pohode vydrzala. Cenovo je sice drahsia, ale my teda vobec nelutujeme.

viera77
9. júl 2023

Musím len súhlasiť a tiež vrelo odporúčať zn. Beckmann - obe dcérky ako špagetky, menšia veľkosť tašky počas 1. stupňa ZŠ a väčšia na 2. stupni ZŠ.

karinka223
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sapetka
9. júl 2023

Ja som synovi kupila stepbystep. Tiez je utlejsi

guliver19
autor
9. júl 2023

@guliver19 dakujem vam za rady, pozriem kazdu jednu co ste napisali, snad si nieco vyberieme🙂

janulik2008
9. júl 2023

Tiež som za Beckmann 😃

veronikapetra
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikaluk
13. júl 2023

@guliver19 step by step grade. Moj je utly a vyzera na nom dobre. Ak chces mozem poslat foto do spravy

guliver19
autor
13. júl 2023

@nikaluk dakujem to by bolo super

nikaluk
13. júl 2023

@guliver19 mate

zofizulka
22. aug 2023

Syn mal 1.-4. ročník Topgal a boli sme veľmi spokojní, preto sme túto značku chceli aj pre dcérku, ale ona bola menšia aj chudšia ako syn v 1. ročníku, ale Topgal mal jeden model presne pre ňu, ako uliaty. Takže ja odporúčam Topgal, ale ísť vyskúšať do kamennej predajne, lebo si rôzne modely.