Školská taška pre prváka, ktorý má útly chrbát

paloma282
19. jún 2024

Prosím vás, poraďte školskú tašku pre prváka na útly chrbátik. Výška 114 cm, váha 18kg. Ktorá značka tašiek je naj na takýto chrbátik? Aby to aj nebolo ťažké. Vďaka.

sella38
19. jún 2024

Beckmann

evkamotka
19. jún 2024

Topgal ma jednu radu specialne pre male deti
https://www.topgal.sk/p/bazi-24013

zuzkacik4
19. jún 2024

Mam tiez take utle dieta, v podstate vahovo aj vyskovo rovnake..zo vsetkych poskusanych znaciek, sadol iba beckmann...

sweetlife001
19. jún 2024

Dcéra bola tiež taká útla, skúšali sme veľa, najlepšie sadol batoh Beckmann.
Teraz bude štvrtáčka a vydržala by s ňou ešte rok, ale už chce meniť kvôli detskému vzoru, tak ideme kupovať tiež Beckmann pre staršie deti. Inak je taška ako nová aj po 3 rokoch používania, v tiptop stave, neľutujem ani jediný cent za ňu. Stála cca 140eur, ale bola som spokojná v každom smere, sedela a stále sedí perfektne.

bebina23
19. jún 2024

@paloma282 Beckman al Frii krasne sedela nasej

kylie1983
19. jún 2024

Našej chudunkej sedí Topgal, maju rôzne rady 🙂 skús popozerať.

shee11
19. jún 2024

mz mame chuducku a mame Belmil.

cookie29
19. jún 2024

Ak chces fyzio, vyhybaj sa Topgal, su vsetko len nie fyzio. Idealne je vyskusat. My sme skoncili s Hama Steb by Step, ale je to iny budget. A zalezi ci hladas len aktovku - pre prvacikov sa casto odporuca jednokomorova, alebo potom taku ktora dlhsie vydrzi a ma nejaku priehradku

kylie1983
19. jún 2024

@cookie29 co myslíš tym fyzio?

momoqui
19. jún 2024

@paloma282 chudym detom sedi jedine taska Beckmann

cookie29
20. jún 2024

@kylie1983 ergonomicke. Ja neviem ci sa spravne vyjadrim, ja som to studovala vlani, ale v podstate by batoztek mal kopirovat zakrivenie chrbtice. Toto je nesmierne dolezite najma pokial dieta bude do skoly chodit peso a teda aktovku nosit. Pokial ho vozite autom a ono prejde s taskou len par metrov, je to sumafuk. Tam je tych faktorov viacero. A Topgal vymenil hlinikovu konstrukciu, ktoru maju v chrbate a proste zakrivenie slo uplne opacne ako malo, co je pri malych detoch dolezite.
Ale este raz, toto som pozerala vlani. My sme mali ako skolkari a super batoztek, ale toto ma dost dostalo. A

luxus10
26. jún 2024

STIL JE VYBORNA..

slavkadi
26. jún 2024

@paloma282 my sme synovi kúpili St.Right, lebo prvácka Topgal mu bola veľká, a dcere Head.