Školská taška pre prváčku

xsuzannex
8. okt 2024

Baby, skolska taska. Topgal vs. Stil pre prvacku. Starsi syn ma topgal, sme spokojny, ale vyzorovo sa mi asi viac paci stil. Len zas mi tam chybaju tie doplnky, ako vrecko na prezuvky, percnik a ten prsiplast na tasku.. tak babo rad 🙂

sweet20
8. okt 2024

@xsuzannex za mna topgal...

kvadrinkaaa
8. okt 2024

Topgal

patka06
8. okt 2024

Odporúčam Stil - má k taške pre prvákov aj doplnky o ktorých píšeš

gogorkaja
8. okt 2024

Stil je tiež fajn. Ak by taška nemala aj doplnky, tak ich vieš predsa dokúpiť zvlášť 🙂

martul
8. okt 2024

@xsuzannex A čo by sa stalo keby kúpiš školskú tašku a ,,doplnky" zvlášť? Alebo je to povinnosť mať všetko rovnaké?!

xsuzannex
autor
8. okt 2024

@martul ano, je to povinnost.. ano, presne na toto som sa pytala 😅🤦

xsuzannex
autor
8. okt 2024

@patka06 pozeram a bud som slepa ale ten prsiplast na tasku tam nevidim.. o ten mi hlavne ide..

patka06
8. okt 2024

@xsuzannex K aktovke nie je, k batohu bol priam v ňom, takom malm vrecku- Nikdy ho dcéra nepoužila Taška sama o sebe je vodeodolná,
Kúpiš ho kdekoľvek za pár E

kacena2022
8. okt 2024

Ahojte,mávajú na Topgal tašky akcie pred vianocami alebo kedy sa to oplatí kúpiť?

xsuzannex
autor
8. okt 2024

@kacena2022 my sme kupili synovi ked mal ist do skoly tiez na vianoce a akurat taka co sa nam pacila bola za 51€.. kuk stranku, maju tam nejake zlavy..

kacena2022
9. okt 2024

@xsuzannex Ďakujem,aj ja môjmu chcem kúpiť teraz na Vianoce.

brona235
9. okt 2024

@xsuzannex a na baagl si nepozerala? My mame odtial. Maju cele supravy, aj s doskami, aj s vrecuskami, s peracnikom. Prsiplast som nezaregistrovala, ale mozno najdes.

gab1sol
9. okt 2024

@xsuzannex pri staršej sme kupovali Topgal, kúpili sme ako balík aj s doplnkami, ktoré spomínaš. Bola z nej nadšená, ja som bola tiež spokojná. Po dvoch rokoch sme kúpili novú, lebo jej nesedela. A mladšej sme už kúpili Beckmann. Zdá sa mi lepšia ako Topgal. Aj staršia si vybrala už Beckmann, ale teda takú pre staršie deti. 😉 Keď ich porovnám, tak tú Topgal vnímam po dvoch rokoch ako takú neforemnú… Aj keď vôbec nie je zničená.