Školská taška pre prváčku

patricka
28. nov 2023

Ahojte, ktorú školskú tašku by ste odporúčili pozerala som frii of norway alebo topgal.

uriva
28. nov 2023

My máme Topgal, aj veľa spolužiakov, som spokojná. Navyše, je veľmi ľahká a teda občas mám dojem, že do školy tehly nosia :D, čo tam má toľko zošitov. Takže čo najmenšia váha bola dobrá voľba + aj farba druhým rokom drží, aj zips fajn, nešpiní sa a dobre umýva - a to sme dávali preč už aj trojdňový popučený banán :D

veronicka88
28. nov 2023

Topgal bola úplne skvelá....teraz má značku KROON a robia aj pre prvákov majú ku v škole len dvaja túto značku. Je tiez veľmi fajn ten batoh

acerka11
28. nov 2023

Učite Topgal......máme už 3tí rok tú istú a super stav....odporúčam ale nakupovať cez ich apku 😉

lenka2710
28. nov 2023

@patricka aj my máme topgal tretí rok a taška je stále ako nová, bude mať aj do štvrtaku, potom vymyslime niečo iné

mili2016
28. nov 2023

@patricka pridám sa tiež máme topgal a sme spokojný

tinkavvv
28. nov 2023

Beckmann

katkaazoran
28. nov 2023

Stil

eva56
28. nov 2023

@patricka tiež Topgal, už štvrtý rok. A kľudne by tú tasku mohlo nosiť aj ďalšie dieťa, nič jej nechýba 😉 máme ale Topgal s výmenným motívom vpredu, predtým tam mala mačičku, teraz si tam dáva vlastné obrázky.

andrea_ff
28. nov 2023

Topgal 👍

lulu0123
28. nov 2023

Frii of Norway je super lahka.Ja kupujem teraz na vianoce dcerke,ale tu vacsiu.Nie pre prvakov.Mam ju uz doma a vyzera paradne,kvalitne.
Predtym mala Beckman.Aj ta je fajn.Tu zdedi este nasa predskolacka.Ale je o nieco tazsia sama o sebe.

maminkadeticiek
28. nov 2023

Aktovka Topgal.Nosime 4.rok a vyzera doslova ako nova.Lahucka,krasna,super kvalita.

evkamotka
2. dec 2023

Mne sa na frii nepaci ten zvrchu zaklapaci styl. Pojdem do bezneho zipsoveho batoha. Pocula som od mamičiek starsich deti, ze tie zhora zaklapacie im v tretej triede uz odmietaju det nosit, lebo aktovky su detinske. Tak batohovy styl do zipsom (topgal) snad vydrzi po 3-4.roc. aj dizajnovo

ninah1486
15. feb 2024
Používateľ ninah1486 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ninah1486.

Ja odporúčam školskú tašku z BAAGL, ich tašky sú ľahké ale veľmi dobre tvarované a skvelo sa dajú nastaviť.

akcul13
1. máj 2024

@patricka ktore tasky od topgal myslite? Maju ich viac druhov