Školská taška pre piataka

janinah
26. júl 2016

Ahoj,akú tašku resp. batoh nosia do školy vaše deti na 2.st. zš? Syn ide do 5.ročníka ,hľadám niečo pekné a zdravé pre vývoj chrbta /už sa začína hrbiť,je vysoký/,topgal má od 1. triedy a je v super stave,ale už sa asi nehodí pre piataka,či? dík za tipy.

l3yla
26. júl 2016

V sportovych obchodoch si neskusala pozerat? Len neviem,ci take batohy maju vystuzeny chrbat. 😕 Na com by som urcite trvala,je to zatah na chrbticu.

deltaa
26. júl 2016

@janinah no veru radsej sportovy obchod ako klasicka taska pre deti, ja som si kupila ruksak v obycajnom lidli a musim povedat ze mu nic nechyba, vsetko nastavitelne a vystuzene a aj vetratelny chrbat, ramienka su vystuzene samozrejme a daju sa pripnut dokopy na prsicha a tak isto ten popruh okolo pasa urcite pomoze pri tazkej vahe. Ked vidim tie skolske tasky pre deti tak to je ako keby ich nosili prazdne a samy o sebe maju uz nejake to kilo

gir
26. júl 2016

Ja by som vsadila znova na TOPGAL, sú krásne a dá sa vybrať aj pre staršie, nie ako pre prváčika detské. Sú kvalitné a fakt vydržia.

seahorse27
26. júl 2016

Ja by som vybrala asi uz nejaky batoh, ale tiez ergonomicky rieseny....klasicka skolska taska sa uz veru asi pre piataka nehodi 😅 Ved popozeraj aj na nete - videla som toho plno pred rokom, ked som dcerke - prvacke zhanala tasku 😉

anika
26. júl 2016

U nás taška z topgal vydržala tri roky, potom sme kúpili všetkým tasku- batoh explore v sevte , je vystužená, priestranná, je to dva v jednom,predná časť sa dá odopnut a máme ruksak na výlet, už som ju párkrát prala a stále vyzerá dobre, tak bude aj do piateho ročníka

dennkka
26. júl 2016

my sme kupovali pre rokom tento, ked išiel syn do piatej triedy a je veľmi spokojny, topgal má aj študendské batohy . http://www.topgal.sk/tasky-a-batohy/studentske-...

denisads
3. aug 2016

skus este pozriet znacku bagmaster, dcery uz mali par batohov od nich a vydrz super, aj pranie v pracke vydrzali

ajkabb
18. aug 2016
Používateľ ajkabb je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ajkabb.

Alebo skús pozrieť batohy Schneiders. To sú podľa mňa nezmary batohy. Ja som ich na druhý stupeň kúpila synovi (Army) i dcére (Paradise) a dcéra ho nosí dodnes (ide do ôsmej) a batoh po synovi dodnes nosí manžel na futbal. Ja som to kúpila tu: http://www.loria.sk/skolsketasky/search-engine.htm?slovo=walker&search_submit=&hledatjak=2

radkamikic
19. aug 2016

Dcera ide do 5 a od 3 triedy ma Topgal...vzdy na konci sk.roka supnem do pracky preperiem na kratkom programe a v septembri je pripravena--kupovala som kombinaciu
Cierna s fialovou nech nieje hned usmudlana...zatial je po2 rokoch v pohode sice bidno ze nie je uplne nova ale su to len kozmeticke chybicky

lilitela
14. feb 2022

@gir Ahojte, dievcata, batohy Topgal maju na druhom stupni uz take obsivane ramienka, oproti prvostupnovym taskam, Nevadilo to Vasim deckam? Diky

gir
14. feb 2022

@lilitela na druhom stupni ešte deti nemám ale ani jedna kamarátka, ktorá má Topgal pre staršie deti si nesťažovala a nikdy som o takejto sťažnosti nepočula