Školská taška na kolieskach

patricia2007
15. aug 2016

Ahojte mamičky, chcem dcére kúpiť školskú tašku na kolieskach, kto má skúsenosť, či sú tieto tašky dobré a akú značku by ste odporučili, ďakujem za odporúčanie,,,,

1177
15. aug 2016

Na slovenku je to nezmysel..... Obrubniky, schody v skole... Znacky netusim,
Mne sa to nezda dobry napad.. Ale proti gustu...

stvura
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
patricia2007
autor
15. aug 2016

Dcera ma 10 rokov,

patricia2007
autor
15. aug 2016

@stvura ahoj dakujem za radu, tasku topgal mame, je dobra

pribinak
15. aug 2016

Ja by som to nekúpila, to dieta ked tu tašku taha, tak je cele natočené na jednu stranu, priste je to nevhodne pre rastúce dieta, ničí to chrbticu, na chrbte je ta záťaž rozložená

prasiatko30
15. aug 2016

U nas roky poukazujz na to ze tie tasky na kolieskac nie su vhodne pre deti - pri tahani tej vahy je dieta skrutene na jednu stranu a nepomaha to zdravemu vyvoju chrbtice a ak ma dieta triedu na -2-3 poschodi tak je to tiez onicom lebo nakoniec musi vliect tazku tasku v jednej ruke alebo tahat krvopotne po schodikoch - co si odnesie ako ta taska aj to dieta.

zuzuliatko123
15. aug 2016

Nie su dobre, vlastna skusenost.

sara07
15. aug 2016

nezabudni že bude sneh, alebo dážd a o tie kolieska a rúčku sú tažšie

svetluska82
15. aug 2016

@patricia2007 ja som ucitelka a podla mna taska na kolieskach je blbost. Deti sa presuvaju do inych ucebni a casto aj po schodoch. deti to vlacia v ruke, ledva tie schody daju. Zas vysmechy od spoluziakov, ci ide na dovolenku a pod. Podla mna totalna somarina.

patricia2007
autor
15. aug 2016

dakujem vsetkym za pomoc a rady....pekny zvysok prazdnim este...

janinah
15. aug 2016

keby to bola dobrá vec,tak má takú taškz každý druhý školák,u nikoho som takú nevidela...keď som ja hadala tašku do školy,tak na kolieskové neboli dobré recenzie bez ohľadu na značku