Školská taška do prípravného ročníka

4. aug 2024

Možno blbá otázka ale potrebuje dieťa do prípravného ročníka školskú tašku? Na zápise nám povedali, že bude na začiatok potrebovať len ceruzku a zošit. Tak rozmýšľam, ze ci vôbec kúpiť hneď na september aj školsku tašku alebo mu stačí len obyčajný malý ruksak...

zuzkaa1991
4. aug 2024

Chystáte sa so barce?

klementinka58
4. aug 2024

nas ide do pripravneho a dali zoznam na celu stranu: skolska taska, zosity, peracnik, pomocky na vytvarnu, telocvik...

autor
4. aug 2024

@klementinka58 tak to je super, tuto nič. Na stránke nič nie je a dovolať sa tam momentálne nedá.

autor
4. aug 2024
madeincssr
4. aug 2024

Kym sa rozkukate, nic by som nekupoval (maly ruksak to poriesi). Lebo mozno dieta bude chciet presne taku/podobnu tasku, aku budu mat ostatni (resp. ti, s ktorymi sa skamarati) a potom kupite taku.

petruldo
4. aug 2024

Ja som mala obe deti v prípravnom ročníku a obaja mali normálne školské tašky, jedno ich malo do 2. a druhé do 3. ročníka

kacena4
4. aug 2024

ahojko moja pred par rokmi bola v pripravnom a skolsku tasku nepotrebovala mala len peracnik, desiatovy box, velky zosit A4 a pracovne listy ktore dostavala v skole nic viac nemala takze mala len vacsi ruksak

mandinka
4. aug 2024

technicky vzaté - prípravný ročník je stále škola. Možno by bolo dobré zamyslieť sa aj nad psychologickým aspektom toho celého a porozprávať sa o tom s dieťaťom. Aby sa aj trochu tešilo, to u týchto malých detí stojí väčšinou na maličkostiach. Veď keď kúpite tašku teraz, určite ju bude mať aj do regulérneho prvého ročníka a vydrží mu aj ďalšie 2-3 roky

anjelicek26
4. aug 2024

@mandinka presne toto... syn tiez pripravny rocnik, normalne zaskolenie s prvakmi mali aj pripravkari, skolska taska, mali telesnu, vsetko okolo toho...

pininka1
5. aug 2024

U nas v prípravnom ročníku už nosia tašky. Kolegyne im dávajú ľahšie úlohy. Majú pracovné zosit, ďalšia vec je aj desiata. Ale neviem ci by som už išla do klasickej školskej tašky, skôr nejaký ľahší vak.