SIM karta - kredit

salome123
22. máj 2020

Ahojte,
rozhodli sme sa, ze kupime detom mobil (niekedy su hodinu same doma, alebo idu same do obchodu) a dokupime SIM kartu. Chceli by sme taku, ktoru netreba casto dobijat, kedze nebudu z toho cisla volat... viete nieco poradit? dakujem.

ivkazba
22. máj 2020

Ja mám na druhej simke O2 kredit, najnižší možný kredit na dobitie je 6 eur (platnosť kreditu je rok), hovor stojí 10 centov (bez rozdielu či trvá minútu alebo pol hodinu), sms 5 centov, dáta na deň 50 centov.

s_a
22. máj 2020

myslím si že už každý operátor má platnosť kreditu 1 rok od dobitia

salome123
autor
22. máj 2020

aha v poriadku, ja si poamatam este casy ked po 3mesiacoch od dobitia kredit prepadol 🙂

kratkamala
22. máj 2020

Ja mám O2 fér paušál na faktúru. Každý mesiac zaplatíš toľko koľko prevoláš, mne to niekedy vychádzajú úplne smiešne sumy, že 50 centov a tak. Platíš cez internet, vždy za predchádzajúci mesiac. A ceny sú také ako písala
@ivkazba vyššie. Ak napr. ale nechceš aby deti používali dáta , taks a to dá zablokovať, že na predajni povieš, alebo tam zavoláš...my to tak máme, lebo niekedy sa nám to zaplo samo a zbytočne sme platili o 50 centov navyše. Ale na volanie/sms je toto úplná paráda.

kratkamala
22. máj 2020

@kratkamala samozrejme keď voláš do O2 máš prvú začatú minútu za 10 centov a dalšie máš zadarmo až do 1 hodiny volania....keď voláš do inej siete máš normálnu tarifu 10 centov za minútu, a pripáta ti podľa toho koľko prevoláš, napr. 0,5 minúty 5 centov.

kratkamala
22. máj 2020

@kratkamala a samozrejme mi to príde lepšie ako kredit, lebo keď by dieťatu došiel kredit a potrebovalo by ti zavolať, tak nemôže...tu môže zavolať stále a nemá porblém, že už nemá kredit.

sandrika1986
23. máj 2020

Dcera ma sim kartu od O2. Dobijam jej vacsinou za 6 eur kredit.

salome123
autor
24. máj 2020

@sandrika1986 ako dlho nemusíš dobíjať aby jej kredit neprepadol?

sandrika1986
24. máj 2020

Vcera som si dobila kredit od O2 :

danielahamar
7. jún 2020

Ak máš ty o2, voľakedy boli aj kredity koľko pre voláš, toľko zaplatíš.