Sedací vak

petra_maminka
26. jún 2015
Používateľ petra_maminka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od petra_maminka.

Ahojte, chceme kúpiť synovi sedací vak. Nikdy v nábytkárstvach alebo tak podobne som nič schopné nenašla. Nemáte niekto nejaký internetový obchod odkiaľ by sme mohli objednať? Bolo by asi fajn keby tam mali niečo aj pe menšie deti máme aj malú dcéru a prepokladám, že budeme musieť kúpiť aj jej lebo by sa asi pobili :/

skaredekacatko
26. jún 2015

Skus tuli vaki daj do googlu su drahsie ale kvalitne. A maju aj detske dizajny

caramelka555
26. jún 2015

Skuste ist cez heureku

0silvia0
26. jún 2015

@petra_maminka to fakt si nehodila do googlu slová "sedací vak" predtým, ako si napísala túto tému? 😨 Veď internetových obchodov so sedacími vakmi je kvantum 😉

cristi
26. jún 2015

ja mam kupovany odtial to http://www.sedacievaky-eshop.sk/ t

dada200
26. jún 2015

@petra_maminka skus ABC sedacie vaky,ja som objednala tam a max.spokojnost

petra_maminka
autor
26. jún 2015
Používateľ petra_maminka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od petra_maminka.

@0silvia0 išlo mi skôr o obchody s ktorým má niekto skúsenosť a je spokojný 🙂

0silvia0
26. jún 2015

@petra_maminka aha, ja som nakupovala cez www.darcekovy-raj.sk
Vybrala som si látku akú som chcela, vak dorazil v poriadku ale dcéru vak omrzel 😝 Vlastne my máme doma vak na ležanie, keby som mala ešte raz kupovať, kúpila by som na sedenie 🙄 My máme tento:
http://www.darcekovy-raj.sk/product/vak-na-leza...

zuzana_kov
27. jún 2015
Používateľ zuzana_kov je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zuzana_kov.

@petra_maminka my sme kupovali tento : drevona.sk/sedacie-vaky/sedaci-vak-spektrum-sacco-pic/ 🙂 a máme odtiaľ aj nejaké iné veci... prebaľovací pult, nejaké stoličky a zdá sa mi že aj jedálenský stôl sme brali odtiaľ 🙂

tortelinka
27. jún 2015
ninda25
27. jún 2015

Já osm kupila ČEZ portál Bazos,úplné novy za dobru cenu🙂 🙂

petra_maminka
autor
28. jún 2015
Používateľ petra_maminka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od petra_maminka.

@0silvia0 ten je fakt celkom veľký :D na tom by sa asi aj dobre spalo :3 @zuzana_kov majú tam fakt rozkošné tie zvieratkovské :3 tie sa mi páčia @peter445 celkom sa bojím objednávať takto cez aliexpress, nebol shipping drahý?

peter445
28. jún 2015

@petra_maminka ja som neobjednával ani raz....vždy mi nakupuje sestra a vždy zaplatí čisto len za ten tovar (objednávam tak raz za 3 mesiace za sumu asi 100€ oblečenie, slúchadlá, tablet atd) a ked objednáva tak len ten tovar ktorý má na slovensko free shiping čiže žiadne poplatky, platíš len za ten tovar ( a väčšina tovaru na eshopoch je z číny-to nevravím len tak to viem poznám veľa ľudí čo vlastní eshopy na sr i čr a objednajú napr penaženky po 2€ z číny a slovákom čechom to predávajú po 12€ akože akcia ) ....na colnici sú občas vraj nejaké poplatky ale že asi do sumy 100€ to colnici neriešia a nechajú to tak väčšinou sú poplatky z toho dôvodu že je tam nejaky fake a podobne ...prednedávnom som si objednal kabát za 12€ ktorý bol po 40€ na viacerych slovenskych eshopoch a presne ten istý

zuzana_kov
28. jún 2015
Používateľ zuzana_kov je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zuzana_kov.

@petra_maminka veru aj mne sa páčili, ale nakoniec sme sa rozhodli, že kúpime niečo čo budeme vedieť využiť aj my dospelí a v prípade aj preniesť do obývačky 🙂 a teraz sa s partnerom bijeme kto si tam sadne :3 :DDD trošku som sa bála či sa nebudú pučiť tie guličky až príliš a aký bude materiál :/ ale som maximálne spoko s tým, žiaden problém zatiaľ nebol :P

slivuska
29. jún 2015

Tulivaky, spokojnost, mam ho uz niekolko rokov, urcite sa oplati zainvestovat do drahsieho, tie materialy urcite vydrzia dlhsie a ked mi nan nieco kvapne alebo sa zaspini,len ocistim mokrou handrickou 🙂 co sa tyka velkosti,maju toho dost, aj pre deti...

mmmonika
18. máj 2023

@cristi Ktorý máš? Ako si po čase spokojná?