Rozprávky v angličtine so slovenskými titulkami

michala11111
2. sep 2023

Ahojte, 10 ročná dcéra je celkom šikovná v angličtine a rada by som to v nej podporila. Preto by som jej rada pustila anglické rozprávky ( pre väčšie deti) ale s titulkami. Neviete mi poradiť kde by som také našla?

mathob
2. sep 2023

@michala11111 netflix

elmivelmi
2. sep 2023

@michala11111 skus bez tituliek lahsie lepsie sa nauci.Normalne zacni pepa pog angl je tam dobra a lahsia.titulky nemusia byt naozaj.My detom pustame po angl a ucia sa a co nevedia domyslia si.

tanyan
2. sep 2023

Ak sa má zlepšiť v angličtine, tak tie titulky ju budú iba brzdiť. Naša pozerá Disney Channel alebo Nickelodeon s anglickou jazykovou stopou (máme Magio). Na Disney Junior rada pozerá kreslený seriál Bluey - je to milá a ľahko výchovná rozprávka a rada si ju pozriem aj ja.

domak2
2. sep 2023

Skors anglickymi titulkami. Ja doteraz tak radšej pozerám anglické filmy, lebo nie vždy je ten zvuk perfektný, pripadne majú rôzne akcenty a to žijem v uk už 12 rokov

yoxinka
2. sep 2023

Mám tri deti hovoriace plynule anglicky (11,7 a 4 roky), žijeme na Slovensku a radím ti, buď jej pusti anglickú rozprávku a anglické titulky alebo žiadne titulky, slovenské titulky ju budú zbytočne brzdiť.