Rozlúčka v 4. ročníku

dudka121
14. máj 2023

Ako ste riesili rozlucku v 4.rocniku?Mali ste nejaki program, a co je vhodne pre ucitelku,.... Maly konci 4rocnik,tak sa riesi posedenie, kytica... Mste nejake napady....? Dakujem za kazdy tip...

lily14
14. máj 2023

@dudka121 pripnem sa

jana0215
14. máj 2023

@dudka121 keď som ja maturovala, tak sme dali spraviť chlebíčky, tortu a kvety - kyticu pre triednu, ružičky pre ostatné učiteľky. Ak sa nemýlim, dali sme jej aj fľašu a nejakú čokoládu.

Záleží odkiaľ ste. U nás v meste sú napr catering dodávatelia, ktorí robia chlebíčky, plnené slané croissanty a podobné. Nestojí to dáko extra veľa a sú fakt dobré, čerstvé a je to bez prplačky. 🙂

lamonita
14. máj 2023

@jana0215 autorka píše, že"maly"... tak asi nejde o štvrtaka maturanta🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

jana0215
14. máj 2023

@lamonita aha, tak potom som to zle pochopila. 🙂

dudka121
autor
14. máj 2023

@lamonita pravdu povediac ja som s takymto ani neratala..... Za mojich cias🤣sa taketo nic nedialo....

syslik81
14. máj 2023

ved tie decka po prechode na druhy stupen aj tak vacsinou ostanu spolu nie tak naco sa budu lucit? ucitelke kvetina a dovidenia

zuzanakoc
14. máj 2023

@dudka121 dohodnite sa mamičky v triede,my sme sa skladali po 20eur,vyšlo na darček pre triednu a družinárku a keďže v 1.ročníku mali inú triednu,ktorá bola zhodou okolností aj zástupkyňa,kupovala sa kytica a dezert aj jej...z tych 20 eur bolo na darčeky a osla u pre deti v skole v altánku...samozrejme rodičia boli vítaní,niekto doniesol koláč, niekto ovocie...čo sa týka darčeku pre triednu,aby to nebola blbosť,radšej sa jej spýtať,my sme jej kupovali kvet v kvetináči,dali upiecť perník v tvare štvorlístka s menami detí na pamiatku a vybrala si obraz na stenu,ostatným len kvety,dezert a drobnosť.

januska12323
14. máj 2023

To už sa oslavy robia aj pri prechode na druhý stupeň? Kytica pri vysvedčení za celú triedu nestačí?

zuzanakoc
14. máj 2023

@januska12323 áno,trend je taký,že sa robia a už aj v školke mali oslavu s rodičmi,tablom,predstavením,občerstvením vrátane darčekov pre učiteľky,upratovačku a niečo aj pre kuchárku...závisí od zvykov v danej lokalite...ale je to milé🌞

lucik194
14. máj 2023

u nas to bolo, ze sme sa poskladali na wellnes triednej, ziadne velke peniaze, nech nekupujeme kazdy nejaku blbost, proste velka kytica a jeden dar

lamonita
14. máj 2023

@dudka121 no takto. Mam 33 a keď som končila I.stupen ZŠ, žiadne ceremónie sme nerobili... ak je to ale teraz trend tak by som na notoricky známu pieseň zložila vlastný text(asi rodicia by mohli pomoct) a nech jej to deti zaspievajú a dajú kvety... možno blbosť, neviem🤷‍♀️

euka210
14. máj 2023

@dudka121 min.rok sme mali...kupil sa dar, kytica, ziadne posedenie nic.

slavkadi
16. máj 2023

@dudka121 my sa skladáme po 4€, kúpia sa pralinky, náhrdelník a poukážka do Martinusu. Každý donesie jeden kvietok a zviaze sa to do kytice. A ešte deti robia spoločný obrazok. Naši mali veľmi dobrú učiteľku.

nana123
2. jún 2023

@dudka121 ahoj, ako ste to nakoniec poriesili? Nás čaká to isté tento rok... ďakujem

dudka121
autor
2. jún 2023

@nana123 este to riesia, tak uvidime skor ja by som sa priklonila k daru a kytica...