Príprava na Testovanie 9 a prijímačky na strednú školu

23. júl 2024

Ahojte, tento rok ma čaká monitor a prijímačky na SŠ. Uvažujem nad bilingválnym gymnáziom alebo hotelovou akadémiu no ešte si nie som 100% istá. Chcela by som sa spýtať, ako ste sa vy alebo vaše deti pripravovali na monitor? Viem že je do vtedy ešte čas a sú prázdniny ale chcela by som si aspoň niečo opakovať cez prázdniny. Všetkým vopred ďakujem 😊

mauduska
23. júl 2024

Začni tým, že si prejdeš pár testov z MAT, zo SJL a nejaké prijímačkové testy. Takto najlepšie odhalíš oblasti, ktoré sú pre teba problematické a budeš vedieť, na čo sa zamerať 🙂

gelifil
23. júl 2024

presne , na nete su vsetky testy...trenuj

slava76
23. júl 2024

Testy na nete, alebo smartbook ak mate skolou zakupeny je super , hned su aj spravme odpovede. Potom opakovat si ucivo, zakladne veci vypisovat .

martinka13
23. júl 2024

Ano, pripravoval sa syn, ale až cez školský rok. Mali špeciálne hodiny "monitor" 2xdo týždňa. Okrem toho som mu nakúpila knihy "príprava na monitor" . Matika 100%, slovina 96%. Takže sa oplatilo.

stranakovazuzana0
23. júl 2024

Ak počúvaš v škole a pravidelne sa doma pripravujeme,tak to zvládneš super aj bez ďalšej zvláštnej prípravy.Teda môj syn mal monitor tento rok a matiku spravil na 93 a slovenčinu na 97.Vobec sa nepripravoval,nesedel nad žiadnymi testami doma.Hlavme nemaj z toho stres,veľa jeho spolužiačok sa pripravovali a napísali o moc horšie a to práve kvôli stresu.

idk73225
28. júl 2024

Budete opakovať v škole, no najlepšie si to natrénuješ na bývalých testoch monitoru z predošlých rokov. Všetky nájdeš na internete alebo na EduPage. 🙂