Precvičovanie "lastovičiek"

khuliniova
2. okt 2023

Dobrý deň. Chcela by som pekne poprosiť o prílohu alebo stránku kde si môžme stiahnuť, kúpiť..... Potrebovali by sme precvicovat podľa predlohy prvacke,, lastovičky ". Mame prve čiary aj iné zošity na trénovanie ale tam je taky komplet všetkého a zo všetkého 2strany.. Ďakujem za pomoc, radu. Pekný deň

bubinko1506
2. okt 2023

Ahoj, ved kupte zosity c. 512 a do nich ty na zaciatok riadkov nakresli lastovicku, oblucik alebo co potrebujete, a dieta moze precvicovat. Moji su teraz tiez prvaci, tak podla potreby trenujeme najprv do cvicneho zosita, a potom az do "normalnej" pisanky.

belllinka
2. okt 2023

riadok a lastovičku na začiatku jej snáď vieš napísať aj ty, nie?

zuzkacik4
2. okt 2023

My mame normalne velky cisty zosit, stranu poskladam na "harmoniku", vzniknu tak riadky a tam cvici, kolko treba...predpisem jej a ona pokracuje...vsetko tak trenuje...aj v skole maju tak zalozeny zosit...

khuliniova
autor
2. okt 2023

@belllinka píšem o predlohe, nie aby sa ma niekto pýtal ci viem napísať lastovicku.

belllinka
2. okt 2023

@khuliniova tak potom nechápem. Ak vieš napsíať lastovičku, tak potom kde je problém?

khuliniova
autor
2. okt 2023

@bubinko1506 512 ma maly riadok. Ten školský majú vyšší no a majú tam aj pomocnú čiaru kde sa majú čiary pretnut.. Tak preto skúšam takto 🙂

khuliniova
autor
2. okt 2023

@belllinka ešte nejaká otázka?

belllinka
2. okt 2023

@khuliniova áno, stále nechápem, prečo mu ty neurobíš na papier riadok a lastovičku 🙂 😂

khuliniova
autor
2. okt 2023

@belllinka pretože to robí absolútne zle a kým urobím čiary. Pretože taky zošit 512 s hrubým riadkom nieje taky ako majú v školskom pracovnom zošite v ktorom majú taktiež pomocnú čiaru kde sa majú čiary pretnut. Naozaj mi je jednoduchšie si to vytlačiť xx krát ako za tým sedieť hodinu a vymeriavat riadky čiary. Ja tiež nechápem čo nieje pochopiteľne natom co skm napísala 🙂

khuliniova
autor
2. okt 2023

@tanyan toto skm už pozerala ale nasla som len jeden obrázok na obtahovanie 🥹

guiseppinka
2. okt 2023

Zosit 511 s pomocnou linajkou. Alebo si nafot tie 2 steany z knihy a vybavene

januska12323
2. okt 2023

Odfoť z učebnice a vytlač koľko treba.

tanyan
2. okt 2023

@khuliniova Neviem ktoré zošity máte, naša mala túto sadu:
https://www.aitec.sk/produkt/pisanie-pre-1-rocn...
Keď si naklikneš jednotlivé zošity, tak pod obrázkom si môžeš kliknúť na "prelistuj..." a uvidíš po strane celý obsah. Tieto elektronické verzie sú chránené proti tlači, nanajvýš si môžeš urobiť printscreen a ten vytlačiť...

Alebo existuje aj takáto sada:
https://www.knihyprekazdeho.sk/Kniha/pisanie-v-...

zuzanaete
2. okt 2023

Do zosita vies dokteslit pomocnu ciaru. Dopredu si nafot kazdu stranu xkrat, ked nechces vyrabat.

zorkahorka
2. okt 2023

Piseme a cvicime do cistej pisanky. V jednote davaju k nakupu c.513, ta je uplne super

khuliniova
autor
2. okt 2023

Ďakujem pekne za rady

charlottee
2. okt 2023

@khuliniova
Mám prefotene lastovičky z /moje prvé ciary/ ak chcete napíšte mi správu pošlem vám

khuliniova
autor
2. okt 2023

@charlottee ste milá ale už som kúpila aj ja druhé a pre fotila 🙂

79viktoria79
2. okt 2023

@khuliniova zohni si obycajny papier A4 na polovicu,a este raz na polovicu a tak nech pise,ak chces urob aj pomocnu čiaru pravitkom,nevidim rozdiel v tom aby si kupivala zošit,takto si môže precvicovat čo píšu v škole

saxana000
2. okt 2023

Prefot si alebo.naskenuj na tlaciarni strnaju z pracov ejo zosita s lastovivkami.prefotia sa aj pomocne ciary a budes.ich mat kolko potrebujes

Nasa ma v skole ruzove Pisanie od Lipky je to A4 a otvara sa ako notovy zosit.