Poznáte školu na Jenisejskej - Jazero?

kikamisa
18. dec 2012

kto ma skusenosti s touto skolou?dakujem

kmkke
18. dec 2012

Ja 🙂 Teda nie celkom, tak na 50%. Nechodila som do tej školy, nemám tam deti, ale spolupracujeme so školou (pracujem v knižnici ako vedúca, teda momentálne na MD a máme tam pobočku). Čo sa týka projektov, riaditeľ sa snaží, teraz dostali nejaké ocenenie zelená škola, zapájajú sa do všetkých možných krúžkov a súťaží, učiteľky sú v pohode, vychovávateľky super. Ako negatívne hodnotím ošarpané steny, olupujúci sa strop, komunistické wécka (to fakt už mohli záchody prerobiť a vykachličkovať), staré sem-tam predrané linoleá na chodbe aj v triedach, ako nič moc. Neviem ako je to so školskými pomôckami a pomôckami pre učiteľov, ale staré lavice, stoličky, okná dosť odrádzajú. A najväčšia skúsenosť bola v marci tohto roka, keď sme mali Rozprávkovú noc v knižnici, mali sme 25 detí, ktoré nám rodičia odovzdali o 7 večer, do pol 2 sme súťažili, bláznili sa v knižnici, vo vedľajších triedach sa malo v 1 - spať a v 2-jesť. Takže o pol 2 sme vošli do triedy, zasvietili svetlá a dookola sa rozpŕchli šváby!!! No asi si vieš predstaviť to spanie do rána - svetlo zapálené, deti na laviciach a kolegyne strážili ☹ Bola deratizácia, vraj by to už malo byť v poriadku (z kolegyne sa stále smejeme či nejakého nenašla), ale zimomriavky mám na rukách stále keď tam idem 😀

janka2732
18. jan 2013

moja dcera tam chodi do 1 r. a je spokojna 😀