Pozitívna kuchárka v škole. Poslali by ste prváka do školy?

29. nov 2020

Poslali by ste prvaka do školy v tejto situácii? Alebo by ste počkali 1_2 dní na výsledok,!?

lindusss2016
29. nov 2020

Na aky vysledok? Tak je pozitivna? Ked je pozitivna, je predsa v karantene

patka06
30. nov 2020

Bola pozitívna ..alebo ešte len čaká na výsledok? Dieťa by som poslala do školy, v každom prípade

anjelicek26
30. nov 2020

Na aky vysledok chces cakat? Normalne by som dieta poslala, s kucharkou sa mi dieta nevykecava, kucharka ma rusko, nestoji s nou v kuchyni, vezme si jedlo a ide si sadnut a pri stole musia sediet sami a nerozpravat (ano bohuzial), takze tak no. Isiel by urcite.

vilma7
30. nov 2020

Jasné že poslala. Zas ono sa to nešíri ako na rakete... poznám dve rodiny, čo boli v kontakte (večera pri jednom stole) s pozitívnou osobou, a ani jeden sa nenakazil. A určite nevečerali 5 minút.

Aký málo tvoje dieťa kontakt s tou kuchárkou?

matus7030
2. dec 2020

Samozrejme, že áno 🙂 Pokiaľ sa stretne človek s pozitívnou osobou a má rúško a neudržiava s ňou kontakt viaac ako 10- 15 min je malá pravdepodobnosť prenosu. A na aký výsledok ešte chcete čakať? Nerozumiem tomu.

tanja111
2. dec 2020

Kuchárka pozitívna jej kolegyne niesu v karanténe?? My sme to mali v októbri boli všetky kuchárky mimo, ale keďže sme nemali ani upratovačky riaditeľka musela zavrieť školu

soldi
2. dec 2020

maly chodi do skolky, ktora je sucastou skoly, tiez jedna kucharka bola pozitivna a vysledok bol ten, ze na 10 dni zatvorili skolku aj skolu. presne ako pise
@tanja111 kolegyne museli ist do karanteny, tazke nemal kto varit

gugugaga123
29. dec 2020

Určite nie.