Pisanie odzadu a zrkadlovo

8. sep 2023

Ahojte mamicky.
Prosim Vas, je tu nejaka mamicka, ktoreho prvacik sa podpisoval menom odzadu a zrkadlovo, pricom to vedelo pisat spravne zlava doprava so spravne napisanymi pismenkami?
Chcela by som vediet, ci to vymizne alebo to je ukazovatel nejakeho vacsieho problemu?
Dieta sa mi zvykne podpisovat na zosity aj pekne no aj naopak (vid priklad na fotke)

autor
8. sep 2023

Moje pise pravou rukou

zenulkaaa
9. sep 2023

Je to uplne normalne. Moj tak pisal este pred nastupom do skoly a mam par znamych, co to iste mali.
Prejde to, neboj

kacena4
9. sep 2023

ak je 1r teraz, teda este kvazi skolkar, 5ak je to ok, deti vidia pismena ako obrazok a niekedy ho pise zrkadlovo, ak je to aj neskor moze mať problem s dys poruchami

slavomira236
9. sep 2023

Moja pise sice normalne no atane sa ze niektore pismenka napise do opacnej strany. Tiez nastupila do 1ho. A pritom citat vie vie ako pismenka vyzeraju ake nauci sa v skole neriesim

nikaeli
9. sep 2023

má aj iné ťažkosti?

moja dcéra sa tak podpisovala a neskôr mala dg dyslexiu s dysgramatizmom vrátane skríženej laterality..

miadi
12. sep 2023

Moja pisala este v 1r niektore pismena zrkadlovo e p b g preslo to same ani neviem ako .Mozno tym ze zacala viac citat . Alebo praxou.

denisah6
12. sep 2023

Moja toto robí tiež, ale je ľaváčka. Čítala som takú knihu od jednej psychologičky, vraj je to u ľavákov veľmi bežné.