Peračník pre piataka

ollynka
23. aug 2023

Aký peračník ste kupovali piatačke dievčatku. Máme ešte z min. roka poschodový, v tomto roku asi toľko toho potrebovať nebudú. Do družiny už nepôjde.

kacena4
23. aug 2023

za mna je tento najlepsi tento styl https://juum.sk/p/stylovy-rozkladacie-skolsky-p...

karinka223
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gabika99
25. aug 2023

@ollynka niečo podobné ako pridala Kačenka si teraz dcéra vybrala zo sheinu za 5 eur.

karinka223
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ollynka
autor
25. aug 2023

@gabika99 dajte mi link, neviem to nájsť,....ďakujem. Ako dlho to išlo?

gabika99
25. aug 2023

@ollynka niečo takéto, nie presne tento, ona si hádže veci medzi obľúbené na sheine a v nedeľu pozriem a zhodnotím, čo áno a co nie. Ešte som jej ho neobjednala. Ma vybratý podobný za 5 eur. Minule sme objednali v pondelok a na ďalší týždeň v utorok sme mali balík. Ale tam sme dali teda ozaj dosť veci. Školský ruksak v akcii za 8 eur a kvalita celkom dobrá, tepláky do školy, tenisky, ponožky, mikinu, tričká za par eur. Na konci ešte odpočítalo 20 percent zlavu. Ozaj som bola spokojná kvalita veci celkom fajn, všetko jej sadlo. Ja inak nerada objednávam takto z ďaleka, ale kolegyňa si v lete kúpila také pekne šaty od 5 do 10 eur, tak, ze vyskúšam.

ollynka
autor
27. aug 2023

@kacena4
@gabika99 kupujete piatakom aj tie dosky na zošity a učebnice? Či to len hádžu do tašky.

simca06022011
27. aug 2023

5tacke som už neriešila takmer nič. Peračník na aliexpress za pár.eur ma rôzne, aj taky napr valec na zips atď, berie si co chce. žiadne dosky, ani nic. To už nenosia, sama si už nájde spôsob ako to bude chcieť. Moja mala na každý predmet napr obal taky s tým "cvokom", na jazyky tenký zakladač (to im jazykari v 5.rocniku zaviedli). Zbytočne nechystám a nenakupujem, počas roka sa ukáže.ci niečo treba =kupi sa.

kacena4
27. aug 2023

@ollynka my sme dosky nikdy nemali, mal plastove obalky na kazdy predmet

gabika99
27. aug 2023

@ollynka žiadne dosky

ninah1486
21. sep 2023
Používateľ ninah1486 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ninah1486.

Ja som kupovala peračník ako súčasť setu, ten máme celý z BAAGL.