Od kedy chodia vaše deti do školy v prírode?

sevi
27. mar 2013

Mňa by tak zaujímalo, koľko rokov mali vaše deti /dieťa keď išli prvý krát do školy v prírode??a ako celý ten pobyt mimo domu a bez rodičov dieťa zvládlo..? Ďakujem za odpovede.

renab
27. mar 2013

môj mal šesť rokov (v predškolskej triede MŠ). on to zvládol výborne, horšie to s ním mali učiteľky, nakoľko potreboval extrémne málo spať 😀 .

evabb35
27. mar 2013

Bežne dnes chodia do školy v prírode prváci na ZŠ. Keďže dnes veľa detí má odklad, tak sa jedná väčšinou o 7-ročné deti, niektoré môžu mať už aj 8-rokov.

zuzanale
27. mar 2013

u nás chodia deti už v školke od dovršeného piateho roku moja dcéra minulý rok nechcela ísť tak ostala v školke tento rok idu v máji ako prváčikovia a rozhodla sa že ide tak som sama zvedavá ako to zvládne ...

andrik78
27. mar 2013

Od prípravky v MŠ. Oni to zvládli super ja som bola nervózna 🙂

daniela1978
27. mar 2013

môj bol prvý krát v škôlke, to mal asi 5 rokov a potom bol ako prvák. Zvládol to lepšie ako ja 🙂 keď bol v škôlke, tak tam, sme volávali večer okolo 9-10, ked už deti spali, a v škole ked bol, tak sme im volávali poobede a to nám ich dali aj k telefonu. myslím, že deti to všeobecne zvládajú lepšie ako ich mami 🙂

jaaty
27. mar 2013

Dcérka chodí zo škôlky od 4 rokoch. Teraz bude mať 6 a tretí krát. Problém nebol žiaden -deti to skutočne zvládajú ďaleko ďaleko lepšie ako dospelí 🙂