Nosiť - nenosiť zajtra kvietok?

3. sep 2023

Prosím už prestaňte s tými témami. Kto chce nech prinesie a kto nechce nech nenosí. Vybavené. Zariaďte sa tak ako vy chcete a ako to vy cítite a nepýtajte sa druhých o názor.
Priniesť kvietok pre učiteľky sa robí aj kvôli deťom. Môj syn sa veľmi tešil keď dnes kupoval kvietok a nevie sa dočkať kedy ho dá pani učiteľke.
A argument že zajtra nebudú mať čas je somarina.
Prajem úspešný začiatok školského roka.
Nechceš dať - nenos a nehejtuj.

zmrzlinka2021
3. sep 2023

Pozri, aspoň bude na cintorín a rozdá sa po rodine.

miskakyska
3. sep 2023

Prestaňte s témami a založím diskusiu 🙈

autor
3. sep 2023

A čo príchodné do novej práce? Tak toto je napríklad mne proti srsti ale prišli sme do prace 3 noví zamestnanci a len ja som nepriniesla nič. Nevedela so že sa to ešte robí. Bolo mi maximálne trápne a asi tak podobne sa budú cítiť zajtra niektoré deti. Preto zajtra okrem kvetov pre učiteľky nesiem aj s omeškanim príchodné do práce. Nezabije ma to.

juliacenc
3. sep 2023

Cela diskusia uplne od veci 😀

autor
3. sep 2023

@miskakyska máš pravdu ale aspoň sa to nestratí haha

autor
3. sep 2023

@juliacenc nie! Autorky založia tému a opýtaj sa ČO priniesť a 1000 príspevkov na ČO a prečo.

juliacenc
3. sep 2023

Ani tento komentar som nejak nepochopila o co ide, tiez mi pride od veci 😀

huxy
3. sep 2023

Ja by som sa určite nepýtala na fóre mk. Ale spýtala som sa dcéry, či chce zobrať. Lebo viem, že vyššie ročníky už nie vždy nosia. Ale keď chcela,kúpila som kvety a hotovo.

doriiis
3. sep 2023

Bože nech už je po zajtrajšku🙏.....lebo niektore slovenské matky už týždeň nespávajú kvôli kvetom, káve a čokoláde učiteľke.Si myslia,že si splhnu či čo.

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
3. sep 2023

@jj298
@huxy
❤️ Ďakujem.
Som rada, že aspoň niekto pochopil.

beata_k
3. sep 2023

A teba pocet diskusii na MK nejak specialne trapi? Mas na starost server tejto stranky, ci preco?