Na akej strednej škole sa študuje odbor masér ?

nikaeli
17. jan 2020

Mám doma siedmačku.. zvažuje, že by chcela byť masérkou. Na akej strednej škole sa študuje tento odbor? na zdravotnej? alebo sa študuje až na VŠ vrámci fyzioterapie?

Ďakujem 🙂

miriam1983
17. jan 2020

@nikaeli na zdravke ;)

0silvia0
17. jan 2020

@nikaeli ano, na zdravotnej sš, robia sa aj talentovky...

deti95060810
17. jan 2020

zdravotná škola...ale napr. vojtovka sa dá spraviť kurz v Olomouci v RS Corpus...

nikaeli
autor
17. jan 2020

@0silvia0 talentovky? ake?

dakujem 😉 za odpovede 💕

0silvia0
17. jan 2020

@nikaeli co viem, tak v Trnave nieco modelovali (asi testovali cit v rukach) a testovali telesnu zdatnost nejakymi cvikmi, synovi dvaja spoluziaci sa tam hlasili

nikaeli
autor
17. jan 2020

@0silvia0 telesna zdatnost moze byt, to beriem, ma to zmysel 😉 dik

cacianka
18. jan 2020

Pozri si zdravotne skoly odbor rehabilitacia

lenicka777
18. jan 2020

Ja som študovala odbor masér v Žiline na SZŠ 🙂

nikaeli
autor
18. jan 2020

@cacianka uz som si to pozrela, u nas je priamo odbor maser.. myslela som, ze sa to studuje az na VS vramci fyzioterapie 😉

eliska13
27. jan 2020

@nikaeli pekná skola, zamestnanie, ale pozor na to, že rýchlo sa jej zničia šľachy na rukách my máme maséra, ktorý sa tomu venoval 10 r a musel skončiť viac x prekonal zápal sliach, problémy s chrbticou stále v predklone...nechce radšej fyzioterapiu?

nikaeli
autor
27. jan 2020

@eliska13 ona by chcela byt fotografkou, ale najblizsie dva roky sa tento odbor otvarat nebude.. preto hladame alternativu, aby sme to neriesili na poslednu chvilu v deviatke..

0silvia0
27. jan 2020

@nikaeli myslis na skole umeleckeho priemyslu chcela studovat fotografiu?

nikaeli
autor
27. jan 2020

@0silvia0 u nas je to "Stredna odborná škola" a na nej rôzne odbory, cez vizážistku, kozmeticku, je tam odbor fotograf, fotograficky dizajn, propagacna technika, remesla,... bolo by to skor tym smerom fotenia deti, parov, atd (co je teraz take "in" 🙂 ), pripadne umelecke fotky prirody, zvierat,..

este ju celkom bavi cvicenie, strava - take tie "fit-premeny" - vyzivovy poradca, uprava jedalnicka na mieru, plus cvicenie pod dozorom (nieco v style Extremnych premien)..

0silvia0
28. jan 2020

@nikaeli no lebo som pozerala, ze aj skolu umeleckeho priemyslu tam mate, a vyucuju tam fotografiu, tak by mohla skusit aj tam.... Teda ak mas v nicku napisane spravne mesto

nikaeli
autor
28. jan 2020

@0silvia0 ano 😉 uz viem co myslis.. na tuto skolu som zabudla, dakujem 🙂

0silvia0
28. jan 2020
luccija
7. máj 2021

@nikaeli pozerám staré príspevky čo si dcéra nakoniec vybrala?😉

nikaeli
autor
7. máj 2021

@luccija ešte sme v procese výberu 😉 je ôsmačka.. v hre je stále 'fotografka' - to je zatiaľ voľba č.1

luccija
8. máj 2021

@nikaeli veď to je pekná práca a dnes IN