Môžem dať do školy syna, keď mám pozitívneho svokra?

ivulec1
21. sep 2022

Baby poraďte mi mam pozitívneho svokra môžem dať syna do školy či musí zostať doma ďakujem

zenulkaaa
21. sep 2022

Do skoly. Pokial nema on ani nikto iny priznaky, fungujete normalneeee

annadan
21. sep 2022

@ivulec1 Vôbec netreba, už sa nemusí dodržiavať karanténa ako predtým, našťastie 🙂 Ak mu nič nie je, tak nie je dôvod, prečo by nemal ísť do školy.

elizabet173
21. sep 2022

@ivulec1 môže ísť do skoly

kacena4
21. sep 2022

odporuca sa nechat izky kontakt doma (napr. rodinny prislusnici) a sledovat priznaky ak nema ziadne nemusi byt v karantene, ak ma ostava doma 5dni popr do doliecenia. ja som uz mesiac doma 🤪 ostatny yz pracuju a chodia do skoly. drzim svokrovi palceky

julinka65
21. sep 2022

zijete spolu? alebo sa len stretol svokor so synom? ty ostavas doma?

euka210
21. sep 2022

@ivulec1 no ked byvate spolu, tak u nas sa asi este nechava doma preistotu. Ked nebyvate spolu, tak urcite moze ist do skoly.

ivulec1
autor
22. sep 2022

Ďakujem vám tak pre istotu som sa pitala učiteľky a môže normálne do školy pokiaľ nemá príznaky ďakujem za každú odpoveď

mm2008
22. sep 2022

pravidlo "5 dní" ... dieťa môže chodiť do školy.. 5 dní s rúškom/respirátorom, ak je niekto poztivíny v blízkom okolí/v rodine a dieťa je bez príznakov... 5 dni s rúškom/respirátorom do školy po prekonaní covidu u dieťaťa, 5 dní ospravedlňuje rodič.. a tuším až po 5 dňoch (víkendy sa nepočítajú) posielať tlačivo o bezpríznakovosti. aspoň takto to bo lo vysvetlené nám-...