MedDay Q50 - inteligentné hodinky

suzuki76
25. okt 2017

Ahojte baby prosim Vas viete mi niektora poradit inteligentne hodinky pre mojho syna? Ide mi hlavne o to gps. Nakolko je maly a chodi sam autobusom do skoly...niekedy mobil nedviha a ja strachom mrem kde je? Ci mate niektora skusenost s takymi hodinkami , pripadne odporucit za dobru cenu. Dakujem moc pekne

eva233
13. jún 2024

Ja osobne by som skúsila zistiť aký typ učenia preferuje. Či audialny alebo vizuálny atď a podľa toho mu nastavila učenie sa doma. Možno mu len niektoré veci vysvetľujete komplikovane alebo ich potrebuje vysvetliť iným spôsobom....
Tiež nikde nie je napísané, práveže väčšinou je to to opačne, a teda ze dvaja inteligentný ľudia majú "úplne obyčajné" deti. Skúsila si ho dať na šport, skúšali té nejaké remeselné práce? K čomu ho vediete... Lebo povedať, že jeho to nebaví je síce pekné, ale reálne ho k tomu legu vediete? Hráte sa s ním? Aké aktivity spolu robíte okrem učenia?
To, že ma dieťa dvojky alebo niektoré veci v rámci učenia mu treba vysvetľovať viackrát neznamená, že nie je bystrý, nadaný alebo nebodaj menej inteligentný.