Máte školskú tašku od Topgalu?

kamaska501
8. feb 2013

chcem sa spytat či niekto nema tuto skolsku tasku od topgalu Školská taška NUN 201chcela by som vidiet ako vizera realne foto dakujem 😉

kyska
8. feb 2013

konkretne tuto nemame ale dcerka nosi iny typ od topgalu
dole mas fotogaleriu aj detalny poipis a to je celkom realne

ja mam s touto znackou len dobre skusenosti

janamama
8. feb 2013

Ja mám iný typ od nich a vyzerá presne ako na ich stránke - otvor si topgul.sk a pozri sa...ináč som veľmi spokojná, bola drahá, ale vydrží mu určite zo tri roky

nikika33
8. feb 2013

ja mam syna, takze tiez nosil inu tasku 🙂 ale vydrzala 4 roky, a vôbec sa neznicila - len uz chcel inu - takze taktiez tuto znacku odporucam, oplati sa.

72martina
8. feb 2013

Od známych som na školské tašky od Topgalu počula len a len pozitívne skúsenosti, sami sme ju od nich kúpili a môžem potvrdiť, že je to tak, ja som maximálne spokojná.Je tam viac priehradiek, ktoré sú oddelené samostatne zipsom zvonku, kvalitné, pevné, anatomické prepracovanie chrbáta a prázdna váži myslím že 700g, nejako do 1 kg. Môžem ju len odporučiť!!!! 🙂

lucia1234
8. feb 2013

aj my máme topgal už tretí rok aje super , vyzerá ako nová a to ju dcéra nešetrí 🙂

lea44
8. feb 2013

Aj ja som dcére kúpila Topgal, je to fakt kvalitná taška nie je lacná ale cena je primeraná kvalite. Sme velmi spokojný 🙂 Možem len odporučiť, má olemovanie reflexným pásom tak ju vidno aj v tme. 🙂

maminkaalm
8. feb 2013

Aj my mame tasku od topgalu teda obe dcery, a inu by som ani nekupovala su fakt kvalitne.

3mama3
8. feb 2013

Topgal - jednoznačne najlepšie a nezničiteľné tašky, klľudne vydržia aj 4-5 rokov. Vymieňali sme len pre to, že už boli chalanom malé. Doporučujem 😉

zlatovlaska123
9. feb 2013

ja nemám topgal, ešte sa len rozhodujeme, akú značku kúpime, no od Topgalu ma odrádza hlavne to, že sú také obrovské, resp. veľmi vysunuté...niekedy mám pocit, že taška ide ešte pol metra za dieťaťom...a na prvákoch vyzerajú fakt veľké 😒

martuska75
9. feb 2013

Tiež máme odskúšané Topgalky a podľa mňa sú super. Veľmi dobrý pomer cena/výkon. Teraz sme kupovali už druhú a maximálna spokojnosť. Vyzerali obidve presne ako na obrázku na nete takže si myslím že aj táto čo máš vybratú by mala byť na tom podobne. 😉 čo sa týka veľkosti tak sú perfekné. Všetko sa tam zmestí ale určite nie sú zbytočne veľké. Dobre vystužený chrbát, reflexné prvky, viacero priehradiek na veci ... Za nas, chybu kúpou neurobíš.

ballenka
9. feb 2013

Aj my mame a velmi dobre skusenosti s nou su pevne a dobry pomer cena/výkon🙂