Mamičky školákov, aké máte skúsenosti s mobilmi?

marina38
2. máj 2011

Mojmu 10-rocnemu synovi konci viazanost mobilu. Doteraz mal pausal. Urcite som preplacala. Dieta telefonuje len stylom prisiel som na kruzok, z kruzku, mama cakam ta a pod. Ziadne siahodlhe telefonaty. D.

len.petra
2. máj 2011

Naša dcérka má mobil (využíva ho len keď ide na krúžok priamo zo školy), volá len nám a aj to tak, že nás len prezvoní a voláme jej späť. Má kredit, nie paušál.

ani3012
2. máj 2011

aj Paťko má tak telefón....má úplne obyčajnú Nokiu-žiadne MMS,žiadny WAP, žiadny fotoaparát...máme ho na kredit cez O2 a stáva sa mi,že kredit dobíjam len preto,lebo končí jeho platnosť.....

ale nerozumiem,o čo vlastne v otázke ide ?
Veď telefón už mal,tak by si mala vedieť jeho výhody a nevýhody....pokiaľ sa pýtaš,či kredit alebo paušál,tak určite kredit,lebo keby ho stratil-alebo ukradli,aby nenabehli na účte korunky naviac...ale na to si si v podstate tiež odpovedala.....

zuzikkaa
2. máj 2011

tiez velmi nechapem otazke...
ale tiez som za kredit,,maly ta moze iba prezvonit ked nieco potrebuje alebo narychlo zavola.
aj ked je dost blbe,ze sa kredit musi dobijat kazde 3 mesiace,,pekna debilina 😒 😒 😒

tosomja
2. máj 2011

Akože v škole, alebo na čo sa pýtaš? Do školy mobil nepatrí, keď tak vypnutý v taške, doma a vonku, na krúžky (pokiaľ je dovolené) je na tebe, ty musíš vedieť, koľko prevolá, či sa na neho dá spoľahnúť a či vystačíš platiť účty, či kredit...
Keby bolo na mne, tak kredit, alebo obmedzený paušál, sú už aj pre deti, nejakých 5 eur mesačne, viac nie....žiadne MMS, internet, fotoaparát.....a ešte dôveruj, ale preveruj...kontrolovala by som kontakty v mobile 🙂 pre istotu...

renabr
2. máj 2011

Ja som malej dala ten paušál štart z orange, neplatím ani korunu a nemusím ani dobíjať...ona mi len prezvoní, ja jej volám...alebo ak mi zavolá tak platím len to čo prevolá, 0,12 € za minutu...žiadny paušál žiadna viazanosť...

dianka2374
5. dec 2012

Naša mobil má. Má paušál ona ho dosť využije volá mne kamarátom to je jedno ale hlavne má na ňom budík na ráno kedže ja ani manžel doma nie sme

miskakyska
5. dec 2012

....u nás su mobily v škole zakázané!...

aurinia
17. mar 2022

Môj má na kredit, ten dobíjame. Volá nám zadarmo. Babke, kamošom to platí. Telefón má tlačítkovy. Smartfón nerobil dobrotu. Chcem aby mi mohol zavolať. Ale prístup na siete a YouTube nedovolím. Má 12.