Lyžiarsky výcvik

evelyn72
17. jan 2022

Dobrý večer mamičky má niektorá z vás skúsenosti s lyžiarskym výcvikom. Lebo moja dcéra by chcela ísť ale keď nevieme koľko treba na výzbroj (keď nemáme žiadne lyžiarske veci), vreckové a tak. Vedeli by ste mi povedať

vulka
17. jan 2022

@evelyn72 Výstroj z požičovne(cca 7 - 10€ na deň). Vreckové ako uvážite(strava bude celodenná - ak pôjde na pobyt).
Ale kam chcete ísť na výcvik, veď je korona. Pochybujem, že to niektorá škola zorganizuje.

lusinda1989
17. jan 2022

Základne oblečenie sa dá kúpiť aj v lidli alebo sportisime a lyziarky a lyze buď požičať alebo z bazaru.

anonymgirl
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janinah
17. jan 2022

Výcviky sa teraz nerobia.mozete jej zaplatiť inštruktora súkromné.Na každom len trochu väčšom svahu požičovne fungujú...ale inštruktori sú dosť obsadení.treba obj.dopredu.

didi2102
17. jan 2022

@evelyn72 myslíš cez školu alebo súkromné ?

mirage
17. jan 2022

@evelyn72 vyzbroj - zbrane.. vystroj - lyziarky, lyze atd..

gelifil
17. jan 2022

@janinah vycviky sa robia, kazda schopna skola ho zorganizuje😉

janinah
17. jan 2022

@gelifil každá schopná škola teraz chráni zdravie svojich ziakov

gelifil
17. jan 2022

@janinah jaSNE, TAKZE ICH DUSI V HANDRACH

janinah
17. jan 2022

@gelifil tie handry 3 x uchránili môjho syna od covidu pri pozitívnom spolužiakovi.raz to bol jeho spolusediaci v lavici...takže ja som za tie handry vďačná...ale niekomu je jedno.ak sa jeho dieťa zbytočne nakazi.mne to jedno nie je

jana005
17. jan 2022

@janinah či tie deti budú spolu na lyžiarskom alebo v škole,je úplne jedno.
Moja dcéra bola mala v triede pozitívnych spolužiakov, štyrikrát bola v karanténe a nenakazila sa ani raz. A ruska mali len cez hodiny,cez prestávky nie .
Koronu nakoniec doniesol manžel ktovie odkiaľ,keďže chodil iba do práce a do obchodu a nevie o nikom,kto bol pozitívny. Čiže sa nakazila od neho.
Naša škola snáď bude mať lyžiarsky,dcéra veľmi chce ísť.
Keď sa nezmenia podmienky a budú také ako teraz,keďže konečne dovolili lyžiarske kurzy, tak v marci pôjde s triedou a nebude len zavretá doma

deti95060810
17. jan 2022

dcéra bola pred 3 rokmi... lyže , lyžiarky, palice sme kupovali v bazáre, vetrovku, otepľovačky v Sportisime - vetrovku nosí doteraz, a otepľovačky nosí mladšia dcéra.... cena cca 150 e.
Cenu ubytovania si už nepamätám...
ak budete mať možnosť tak doporučujem, dcéra si nevedela vynachváliť..... boli tu https://www.kamnavylet.sk/sk/atrakcia/snowland-..., bývali takmer pri vleku...

deti95060810
17. jan 2022

@jana005 však lyžovať môžete aj teraz, nemusí byť zavretá doma...😉

patka06
17. jan 2022

@janinah
@vulka lyžiarske výcviky pre deti do 18 rokov od 19.01. povolené v režime OTP

patka06
17. jan 2022

@evelyn72 Skús sa popýtať aj v škole či nepožičiavajú výstroj, ak nie v cene lyžiarskeho býva aj požičanie na mieste.
Čo sa týka oblečenia potrebuje nohavice a vetrovku, rukavice ideálne lyžiarske - kvalitné za dobrú cenu majú v Lidli, skús pozrieť e-shop alebo aj športové predajne majú už výpredaje. ..dá sa kúpiť do 100 E. Využije aj bežne.
Pod to stačí klasika, leginy, nátelník, mikina.
Na svah potrebuje aj prilbu a to je fajn ak má vlastnú.
Vreckové je individuálne, keďže majú všetko zahrnuté v cene pobytu, ja by som dala 50 E.

didi2102
17. jan 2022

@evelyn72 ak ide o školský lyžiarsky tak ja som bola zo žiakmi pred 4r , naša škola zaplatila ubytovanie,komplet stravu a dokonca aj deťom čo si nemohli dovoliť kúpiť alebo požičať lyže aj komplet výstroj , plus nakoniec riaditeľ zaplatil ak tým žiakom výstroj ktorí si ju mohli zaplatiť aj sami a.mali ju rezervovanú v stredisku , my sme boli s deťmi 1x v obchode v dedine , tam si kúpili neakusladkost kto chcel a ubytovaný sme boli v hoteli, tak občas si chodili zobrať Kofolu alebo hranolky v reštike,čiže im neako veľké vreckové nebolo treba , čaj a pitie som im robila ja v izbe čiže pitný režim mali keď chceli , čo sa týka.oblecenia tak jasné bunda,.oteplovaky,lyžiarky,prílba, okuliare-mali všetky deti,ktorým chýbali tak im škola požičala , netreba nič extra ale toto všetko záleží od skoly , ak chcete kúpiť odporúčam bazarove veci čo sa týka lyzi

janka95
17. jan 2022

Môj malý ma lyžiarsky teraz na týždeň 🙂 oblečení A ma zo športového obchodu a lyže, prilbu, lyžiarky ma požičané z požičovne za 20€ na celý týždeň. Neoplatí sa podľa mňa kupovať pokiaľ človek veľa nelyzuje 🙂

namornicka
17. jan 2022

Myslite baby, ze skoly tie lyziarske zorganizuju? Ja by som bola velmi rada.

kabinka11
17. jan 2022

@namornicka
Čo sledujem, tak základné školy v mojom okolí to už vzdali. Dcéra chodí na strednú a idú na lyžiarsky s tým, že prišli pokyny na op+. Od 19.1. by mali ísť v režime otp,tak uvidíme ako to všetko dopadne. Myslím si, že škola ktorá to už nerieši, tak tento rok už nepôjdu.

jana005
17. jan 2022

@deti95060810 ona chce ísť so spolužiakmi na výlet, tu ani tak nejde o lyžovanie .
Veď tým deťom skoro všetko zakázali,načo budú spomínať?
Deťom na základnej lyžiarsky , školu v prírode a tak ďalej, stredoškolakom stužkové, vysokoškolákom študovať ak nie sú očkovaní...
Ľudia,kedy sa konečne zobudíte?
Tie deti sú spolu v škole,chcú ísť spolu na výlet,tak neviem,prečo to niektorí dospelí nechcú pochopiť

gelifil
17. jan 2022

@janinah tak ti handry urcite nie

gelifil
17. jan 2022

@jana005 podaktori nikdy!

patka06
17. jan 2022

Bolo by super keby sa školy vzchopili a lyžiarske zorganizovali, aj žiaci a rodičia by mali dať škole podnet, že majú záujem. Do konca sezóny sa to ešte stihnúť dá.

gelifil
17. jan 2022

@patka06 len podaktori lenivci uz na zaciatku odmietli prispevok od statu...bez neho tolko deti nenazbieraju

patka06
17. jan 2022

@janinah každá schopná škola by sa radšej mala starať o zdravie žiakov pobytom na horách a pohybom ako nezmyselnými rúškami či respirátormi v triede / nie som proti rúškam, kto im verí nech ich nosí/

patka06
17. jan 2022

@gelifil na príspevok od štátu som aj zabudla - som ochotná zaplatiť, len nech majú deti výlet a zážitky, teraz by sa možno nazbieralo dosť detí, už 2 sezony lyžiarsky nebol / v dcérinej škole/ , mohli by spraviť výber v podstate z troch ročníkov.

gelifil
17. jan 2022

@patka06 ano, som za

gelifil
17. jan 2022

@namornicka nasi idu

elenka.k
17. jan 2022

@namornicka aj naši idú

1ryba
Autor odpoveď zmazal
Zobraz