Kvety pre pani učiteľku

ingrid56
3. sep 2023

Beriete v prvý školský deň kvety alebo nejakú maličkosť pre p.učiteľku? Poprípade aj pre vychovávateľku? Či len na konci šk.roka?

mirkam3
3. sep 2023

@ingrid56 za posledný víkend pribudlo cca 6 rovnakých diskusii na tuto tému - nebolo by praktickejšie rovno prečítať tie? Ešte do zajtra rana minimálne 2 dalsie napíšu… 🙏🙈

veronicka1901
3. sep 2023

Áno, kvety, vždy, už od škôlky. Celý rok sa o deti starajú, zaslúžia si 😊.

mamusa123456789
3. sep 2023

My kupujeme aj na začiatku, aj na konci, aj na deň učiteľov a aj meniny pani učiteľky nosí aspoň nejakú drobnosť, je to osoba, ktorá sa venuje môjmu dieťaťu a je to podľa mňa to najmenej, co môžem urobiť, ale každý ako uzná za vhodné

dzulli1980
3. sep 2023

Keď bola dcéra prváčka, niesla kvietok aj učiteľke aj vychovávateľke v ŠKD, teraz nosí už len na deň učiteľov a na konci roka.
@ingrid56

zuzubb007
3. sep 2023

200 diskusii to iste, ano, ano a ano

sasitimi17
3. sep 2023

jémine, ešte koľkokrát???

zirafienka
3. sep 2023

drahí rodičia, ničím sa nezaťažujte, nič nepotrebujeme, som tiež učiteľka a budem rada, keď sa zajtra stretnem v laviciach a uvidím svojich žiakov zdravých a o niekoľko cm vyrastených. Teším sa na nich🙏

misana84
3. sep 2023

ano..ale to už trosku neskoro sa pytas,nie? ci este rano stihas nieco kupit?

miska1997
3. sep 2023

@ingrid56 Kyticu aj bonbóny ...

ingrid56
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ingrid56
autor
3. sep 2023

@misana84 mám doma takú drobnosť a sladkosť zo Sicílie , tak som len chcela vedieť, či sa dáva na zač. roka alebo nie , vlani bol malý prvák tak sme automatický išli s kvetinkou 🙂 ďakujem za odpoveď 🤗

veronicka1901
3. sep 2023

@zirafienka to nie je záťaž, ale radosť 😊

misana84
3. sep 2023

@ingrid56 jasne ja by som zobrala...ked je este taky malicky, ucitelka sa potesi, že si na nu spomenul na dovolenke

sasitimi17
3. sep 2023

@ingrid56 a ty začni čítať ostatné diskusie alebo prelistuj si stenu, kde tvoja otázka je zodpovedaná už milionkrát a nemusela by si zakladať ďalšiu do zbierky 🙂)
A vôbec tu nemusím tráviť čas celý deň aby som si nejakú všimla, koňa som dnes prvý krát zapla o 20:30 a hned všade boli o tom diskusie a príspevky tak otvor oči zapni mozog a netrep

veronicka1901
3. sep 2023

@ingrid56 u nás deti nosia kadečo, aj sladkosti, aj kávu... Ja vždy kvety, najstaršia mala rok triedneho, čo mal rád sladké, tak jemu sme kúpili sladké, nie kvety.

madeline1
3. sep 2023

@ingrid56 ak je prvak na zakladnej ano, ak nie, tak az na konci roka...u nas sa zaciatkom roka nenosi, ved kvietok ma byt podakovanie...dar sa dopredu nema davat a ak sa to chape ako pozornost na uvitanie, tak u nas vzdy triedny priniesol na zaciatok nieco sladke...kazdopadne davat ucitelom vsakovake dary okrem kvetov a mimo konca roka mi pride zvlastne...

ingrid56
autor
3. sep 2023

@madeline1 možno je to zvláštne , mne zasa nejaká drobnosť príde praktickejšia ako kvety , ktorých možno doatane p.uč. viac .

maninka1974
3. sep 2023

@ingrid56 aj môj ide do 2r ma nachystané dar balenia med propolis sviečka tinktura...ráno kvety nestiha kúpiť....a toto vydrží viac ako kvety.....chcela som na konci roka len nestíhala som kúpiť...

monikaaa898
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
misana84
4. sep 2023
adkoalauri
4. sep 2023

@monikaaa898 stratený prípad, čo dodať..

ekaterinak
Odpoveď bola odstránená
Zobraz