Kvet pre pani učiteľku

23. jún 2023

Ahojte, poraďte mi skúsenejšie maminky 🙂 Chcem pani učiteľku na koniec školského roka kúpiť kvet. No nechcem kúpiť klasickú kyticu, (to zanedlho zvädne a vyhodí) ale chcem kvet v črepníku. Aký kvet by ste mi odporučili kúpiť? Nejaký pekný a čo má dlhšiu životnosť. Ďakujem za pomoc 😀

slavomira236
23. jún 2023

Ja uz som kupovala orchideu fialku ucitelkam..tiez nemam rada rezanw kvety..

autor
23. jún 2023

@slavomira236 Kde si ju kúpila?

belllinka
23. jún 2023

čo sú kvety v črepníku nejaký nedostatkový tovar??? Žeby v kvetinárstve, Obi, Hornbach Merkury market, Kaufland, Tesco...
A zas taký originálny nápad to nie je, vieš koľko musí mať učiteľka už doma črepníkov?

matullienka
23. jún 2023

a mňa by som kvet v črepníku nekúpila, keď to urobí každý tak sa učiteľka doma ani nepohne. A už vôbec si neviem predstaviť ako to odnesie domov potom

autor
23. jún 2023

@belllinka
@matullienka
Naša učiteľka je špeciálny pedagóg a syn je autista. Je to bežná škola (trieda pre deti s autizmom) a ich je len 6 v triede

vkatush
23. jún 2023

Pokiaľ vyslovene vieš o nej, že ľúbi kvety a chcela by, smelo do toho.

Ja som sa bála aj v triede mať črepníky, lebo by mi to zdochlo, starali sa o ne deti. Nemám vôbec vzťah ku kvetom 😂

autor
23. jún 2023

@vkatush Ona má záhradku, má rada aj kvety 🙂

macekovam
23. jún 2023

Dajte jej ako trieda ovocný krik.. Napríklad ríbezlí.. Malinu...

evita2222
23. jún 2023

Kvet v črepníku je určite lepší nápad ako kytica, ktorá zvädne v tých horúčavách skôr ako ju domov donesie.

pribinak
23. jún 2023

Hocijaký iný kvet len nie orchidea. Tu už kúpiš aj na benzínovej pumpe. Je to taký “lacny” dar
Ak má záhradku tak nejaký maly egres napr

viestta
23. jún 2023

Pre mna je kvet v cerpniku osobny darcek, kupujem ich len pre ludi, o ktorych bezpecne viem ze potesia. Pre zahradkarov kupujem kvety co mozu ist do zahrady. Inac len kytica. Ano, zvadne rychlo ale to je jej ucel, potesit ale nezavadzat, nepridavat zbytocne starosti.

matullienka
23. jún 2023

Tak ja by som potom volila radšej niečo do záhradky, hortenziu, šipovu ružu...

h2
23. jún 2023

Ako prvé mi napadlo, že len nie kvet v črepníku, čo bude robiť, keď jej to dá každý? Ale keď si písala, že ich je v triede len 6 a učiteľka má záhradku a má rada kvety, tak za mňa hortenziu, alebo levanduľu.

zefyra
23. jún 2023

Ja dávam robiť ovocnú kyticu.

svetlonos
23. jún 2023

Tak to je super ked ma zahradu a rada kvety 🙂 Mozes jej kupit aj fuchsiu trebars alebo fakt nejaky ovocny krik, stromček alebo petubie. A ja by som sa jej priamo opytala, co by jej radost urobilo, pred tym ako jej kupim co sa jej nehodi 🙂

kenzom
23. jún 2023

S crepnikom len starosť..aj keď má záhradku... určite nič na vysadenie... nevieš ktoré kvety má.. nemá rada...či má vôbec v záhrade miesto..
Kytica..aj keď zvadne.

autor
23. jún 2023

@svetlonos Keď sa jej to opýtam, povie, že nechce nič. Tak to bolo aj keď sme jej chceli kúpiť darček na deň učiteľov 🙂

h2
23. jún 2023

Jasné, že sa jej nepýtaj. Samozrejme, že povie, že nič nechce, snáď si nebude objednávať, čo jej máte kúpiť.

ibrunova
23. jún 2023

My sme zisťovali cez učiteľkiných známych zisťovali,čo by chcela do záhradky a kúplili sme vistériu, veľmi ju to potešilo.

klip0
23. jún 2023

Ako učiteľka hovorím ze v črepníku nie, je to milé áno ale nevieš ako býva, či má miesto na nový kvet atď. Najlepšie je podľa mňa niečo spotrebné, pokiaľ ju naozaj nepoznáš, že čo by konkrétne chcela

7miriam77
26. jún 2023

Ahoj, ja tiež uprednostňujem kvety v kvetináči, ako rezané. Tie fakt vydržia pár dní a kaput. V prípade že ho nebude chcieť, môže ho niekomu darovať . Tento rok som kúpila Anturiu a verím, že poteší ♥️😍

monane
26. jún 2023

ja to mám zas ako kedy. hlavne ma potešia tie kvety, ktoré sa mi páčia. je to prakticky jedno, hlavné, že si niekto spomenie . ja tak isto vyberám kvety iným

klarolinne
29. jún 2023

Kúpte za celú triedu. Môžete aj drahšie tým pádom, a nebudú to také vyhodené peniaze. Alebo by som sa pozbierala po 10 eur, dala nejakú poukážku do záhradníckych potrieb a k tomu symbolický jednu ružičku.

ekaterinak
Odpoveď bola odstránená
Zobraz