Kúpeľné liečenie počas školy

allisian
14. aug 2023

Dievčatá prosím Vás,
Ako je to s učením, úlohami a tak pod, keď sme na liečení počas školy? Máme si pýtať úlohy od našich zo školy, učia sa tam, alebo? Idem so synom v polovici septembra. Doteraz syn chodil ako škôlkar, takže som to neriešila. Máte niekto túto skúsenosť?
Ďakujem 🙏🍀

rebrambora
14. aug 2023

Niektore detske kupele maju aj skoly. Ved obvolaj.

kaila1
14. aug 2023

@allisian Ahoj, dcéra bola na prelome mája/júna 28 dni, ona ale je už 6tacka.Jej škola,resp.ucitelia za konkrétny predmet,napísali na zoznam do kúpeľnej školy, ktoré učivo treba prebrať. V kúpeľoch bola škola, kde jeden ročník učila jedna učiteľka.Aj tak to bolo o drzku, napríklad francúzsky jazyk sa musela učiť extra cez víkendy, lebo ten sa tam nevyucoval.Pokial by v daných kúpeľoch nebola škola, silno by som uvažovala nad inými, prvý ročník je dosť ťažký, myslím ten prechod zo škôlky do školy, mesiac by mu dosť chýbal. Videla som to na dcére, že tam mala také lazo plážo.🙂

vejapa76
14. aug 2023

Do školy som napísala žiadosť o uvoľnenie z dôvodu kúpeľnej liečby a učiteľky som poprosila aby mu na každý predmet napísali čo má prebrať. V kúpeľoch je myslím len jedna trieda a tak si každé dieťa robí to svoje. Samozrejme tam majú učiteľku ktorá dohliada, pomáha, vysvetľuje...

kacena4
14. aug 2023

ako pisu dievcata, liecenie ti posle (nam vzde poslalo) tlacivo ktore som dala skole vyplnit, napisu tam co ma za dany tuzden prebrat. ak ides s nim mozete sa podla toho ucit sami, wprav si kopiu, v skole moze byt aj znamkovy, po skonceni posielaju skole vypis znamok

kamatopo
14. aug 2023

Tak isto sme postupovali ako @vejapa76...boli sme v Hornom Smokovci. Našťastie my sme boli počas prvej triedy tak sme to zvládli ľavou zadnou.

zuzkavladko
15. aug 2023

Bola som s malym, vtedy prvakom, v Kovacovej na mesiac. Bola tam normalne skola, ktoru denne navstevoval, po procedurach. Nastupovali sme v polovici septembra, teda hned po nastupe do prvej triedy. V triede boli prvaci s tretiakmi, pani ucitelka sa snazila venovat vsetkym. No a po veceroch sme robili ulohy, ktore davala pani ucitelka zo synovej riadnej skoly na Edupage. V riadnej skole mu ten mesiac nepocitali ako absenciu, kedze denne navstevoval kupelnu skolu. Po skonceni pobytu napisala kupelna ucitelka hodnotiacu spravu pre triednu v nasej skole.