Kufrík na výtvarnú výchovu

andrea901
3. sep 2024

Ahojte, mamicky, mam cerstveho prvacika a chystam mu vybavu do skoly.
Mam otazku k pomockam na vytvarnu vychovu, ake maju vase deti kufirky/krabice na pomocky, zmesti sa im tam vsetko?
Dakujem 🙂

30katrusa40
3. sep 2024

@andrea901 dcére som kúpila klasický kufrík ten z tvrdého papiera s obrázkami. Teraz mali v Tesco kufríky sú hranaté a v pohode sa tam pekne všetko zmestí a tým že je hranatý dáš tam aj farebné papiere bez toho aby boli pokrčené

sumilenka
3. sep 2024

@andrea901 kufríky sa vždy zničili, tak sme kúpili tento box v jisku a máme pokoj už druhý rok.

patka06
3. sep 2024

Kufrík je zbytočne drahý a väčšinou dlho nevydrží
My sme mali krabicu od topánok, veľkosti aby sa zmestil formát 4 alebo sa dá za pár eur kúpiť plastový box, ten vydrží celu ZŠ

lucik194
3. sep 2024

ziaden kufrik sme nikdy nekupovali, zbytocne vydavky, pevna krabica od topanok, vzdy sa tam vsetko zmestilo aj farebne papiere.

vykresy ucitelka davala vzdy bokom, extra do skrine, aby sa nepokrcili

andrea_82
3. sep 2024

Nam triedna vyslovene povedala, aby sme dali krabicu od topanok.

andrejka1974
3. sep 2024

@andrea901 my sme kúpili kufrík a ma ho stále a to teraz je už v Devíne

misinka0611
3. sep 2024

My sme v zozname mali kufrik tak som kúpila kufrik v Tescu a všetko sa tam zmestilo, ešte aj miesto tam je. Teraz máš aj zľavy.

andrea901
autor
3. sep 2024

Dakujem pekne, pozriem v Tescu, ale aj ten plastovy box je celkom dobry napad 🙂

elisebah91
3. sep 2024

Dala som väčšiu krabicu od topánok kde sa zmestilo aj výkresy A4..podpísala krabicu

lilinka88
3. sep 2024

Tiež máme plastový box, vydrží určite ďalšie ako kufrík

vkatush
3. sep 2024

Viac detí malo box ako kufrík (tie sa pri ich "upratovaní" dosť ničili, čo som si všimla). Navyše veľa detí má kufrík, kde mama pekne naukladá všetko, pekne ho zavrie. Ale dieťa po výtvarnej to už takto pekne naukladať nevie, veci tam nahádže tak, že často sa ani nedá zavrieť a potom si skladajú kufrík na kufrík do skrine a vyzerá to ako Armageddon 😑

Takže ja hlavne odporúčam učiť dieťa ukladať si tam veci.
(Jedna mamička dala dieťaťu na spodok zalaminovaný pôdorys, kam cca dávať veci, aby si to dieťa pamätalo a ľahko to odložilo, to bol pekný nápad).

lolita555
3. sep 2024

Máme kufrík už 4 rok a stále je v super stave

arwen12
3. sep 2024

Nam sa osvedcil plastovy box z Pepca, 2,50 €.

zorkahorka
3. sep 2024

Msme z tesca 14 litrovy box v rozmere cca A4

saxana000
3. sep 2024

Prvy rok posluzila krabica od topanok ale na konci roka bola strasna.tento rok som kupila plastovy box s bocnymi zacvakavacimi klapkami na vrchnak.

zuzudrnda
3. sep 2024

Krabica od topánok. Ak sa zničí,nahradíme. Zmestilo sa všetko bez problemov

summer23456
4. sep 2024

@andrea901 určite kúp plastový box, v KiK pepco JYSK také majú. Dcéra má taky za 4 eura, ide do 7.meho ročníka a má ho od prvej triedy. Krabica sa môže roztrhnúť, zničiť, takto máš pokoj

slavkadi
4. sep 2024

@andrea901 v rybárskych potrebách 😁 sme kúpili obdĺžnikové vedro s vrchnákom a rukoväťou, aby si to aj odniesli sami do školy.

bobaas
4. sep 2024

@andrea901 najlepšie sa opýtať priamo pani učiteľky, niektorá chce kufrík, niektorá box, určite majú skúsenosti, či je pre deti najlepšie

mamatroch
4. sep 2024

@andrea901 u nas kupila ucitelja vsetkym rovnake stohovatelne plastove skatule. Normalne sme sa poskladali a ona na ne aj menovky nalepila. Aj to pekne vyzeralo v triede v skrinke, ked mali vsetci rovnake a aj to bolo prakticke.

lenkakravcova
6. sep 2024

@a@andrea901 syn má tento. Od lekárky sme dostali k poslednému bábätku, s nejakými vzorkami plienok a drogérie. Slúži dobre. 🙂 je zadarmo. 😄 Určite mnohé mamičky ho vyhadzujú