Kto doučí moju 10 ročnú dcéru angličtinu?

csina
1. okt 2012

Ahojte, súrne by som potrebovala nájsť niekoho seriózneho na doučovanie angličtiny. Potrebujem aby chodil k nám domov 1-2x do týždňa. Dcéra prestúpila do 5. ročníka na inú školu, ktorá sa viac zameriava na vyučovanie angličtiny už od 1. triedy, ale má sklz, keďže v predošlej škole to dosť flákali.. nechcem ju demotivovať tým, že na novej škole hneď z jednotiek pôjde na ledva trojky, poraďte.... Máte niekoho, skúsenosti... hocičo.....???

elka74
1. okt 2012

@csina a odkial ste?

csina
autor
1. okt 2012

@elka74 jáj, jasné.. 😀 to som opomenula, myslela som, že je to vidieť v mojom profile... 😅 Z Ba - Ružinov, ale o mesiac sa sťahujeme do Petržalky...

elka74
1. okt 2012

@csina ja som až od ZM, takže to je véélmi daleko 🙂

csina
autor
1. okt 2012

@elka74 škoda, naozaj súrne potrebujem... 😒

elka74
1. okt 2012

@csina no a moja dcéra by zasa chcela doučovať, škoda. určite niekoho nájdete 🙂

astika
4. okt 2012

@csina skoda, ze sa stahujete, ja som z Ruzinova a som ucitelka AJ na zakladnej skole, ucim a aj doucujem aj deti a dospelych, ale do Petrzalky to je fakt daleko od nas.

mini2peto
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
demola
15. okt 2012

Ahoj Csina,
je pravda, že od tvojho príspevku ubehlo už vyše mesiaca a pol, ale skúsim sa i tak ohlásiť.
Momentálne sa dosť veľa zdržiavam v Bratislave a mohla by som s tým doučovaním pomôcť.

tinkablazinka
5. nov 2012

Ahojky Csina,

neviem ci je este tato ponuka aktualna a ci stale hladas niekoho, kto by doucil tvoju dcerku anglictinu,
ale ak ano, mala by som zaujem.

Momentalne som v statnicovom rocniku na jazykovej skole, takze buduci kal. rok budem robit statne skusky. V praci som v kazdodennom kontakte s anglickym jazykom, kedze to charakter mojej prace vyzaduje. Minule leto som stravila v anglicky hovoriacej krajine, kde som si tiez precvicila tento jazyk.

Ak to je este aktulne tak sa mi ozvi 🙂

papa

Tinkja

adrianauschi
15. aug 2013

@csina
@csina Dobrý večer som súkromná pedagogička doučujem jazyky aj angličtinu bývam lakalite Zlaté Moravce vy ste odkadiaľ prosím vás moj email-glasglas.uschi@gmail.com Andrea Nadaškova

moschino1986
15. aug 2013

Dobry den ja doucujem vsetko v BB.Aj anglictinu vsetko.v pripade potreby så ozvite.

csina
autor
15. aug 2013

Velmi pekne dakujem za vsetky reakcie, ak nebude moct kocka, ktora doderaz doucovala, od septembra sa na vas obratim

adrianauschi
10. sep 2013

@csina Dobrý deň chcem sa spýtať či je Váš inzerát aktuálny som súkromná pedagogička doučujem všetko aj angličtinu bývam nedaľko Zlatých Moraviec.môj email je glasglas.uschi@gmail.com + t.č-0902463257 môžete poslať aj sms.ďakujem Nádašková

laurinkat
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
csina
autor
11. sep 2013

@adrianauschi dakujem pekne za ponuku, zatial mame doucovatelku

roboas
17. okt 2016

Ahoj skús jej ukázať tento online kurz : www.anglictina-bez-biflovania.sk/anglictina-pre... U nás sa uchytil a bratranec sa cez to učí. Dá sa bezplatne vyskúšať 😉