Kto daruje mobil na online učenie pre siedmaka?

2. nov 2020

Dobrý deň mám dcéru ktorá navštevuje 7. Ročník základnej školy momentálne sa učia online pre nás je to však komplikované z dôvodu že nemá vlastný telefón musí používať môj...
Chcem sa spýtať či nedarujete nejaký telefón aj rozbitý len nech tam je wifi a vie sa pripojiť ku škole
Žijem s dcérou sama nemám peniaze na mobilný telefón a žiaľ ani tých 20€ čo kľudne na Bazoši je za tú cenu ale žiaľ mám okrem nej aj malého 6 mesačného synčeka
Ďakujem ak sa pripojíte

sona96
2. nov 2020

Asi budem zlá, ale nerozumiem...si doma so 6 mesacnym, tak hádam ten telefón nepotrebuješ, keď sa staráš o bábo. A ako ti má niekto aj pomôcť, keď píšeš anonymne...

liz_lemon
2. nov 2020

obrat sa na skolu, viem, ze samospravy poskytuju ziakom vybavenie, ak nemaju

prasiatko30
2. nov 2020

A ako sa bude ucit z mobilu? Treba sa obratidt na skolu ci by neposkytli bud pc alebo nejaky tablet a na internet pripojenie zjavne mate takze vyuzivat to co mate

judar
2. nov 2020

Kto chce si na mobil peniaze najde...mne tiez nikto nedal mobil zadara a ani tych 200€ nan le to je take novodobe pytat telefony pre deti alebo skrz deti ze chudence nemaju sa cez co ucit a realita je casto ina....a pochybujem ze by ta zruinovalo si od rodiny pozicat 40-50€ a mas tablet z Tesca

anesim
2. nov 2020

Skoly poziciavali notebooky pre ziakov, treba kontaktovat triedneho ucitela alebo vedenie skoly

autor
2. nov 2020

Ďakujem Vám skúsim teda kontaktovať školu

0silvia0
2. nov 2020

mam doma mobil, ktoremu nefunguje sim, neda sa z neho telefonovat, ale inak funguje na wifi. Ak by si v skole nepochodila, daj vediet, mozem ti ho poslat.

rooskoliv
3. nov 2020

napiste mi spravu prosim

autor
3. nov 2020

@rooskoliv napísala som

0silvia0
3. nov 2020

takže už nepotrebujete? mne ste sa neozvali...

gugugaga123
29. dec 2020

Siedmak a nemá telefón??? To kde sme???