Kedy sa oplatí nakupovať školské potreby?

alexandra_pavlova
25. júl 2024

Ahojte rodičia školákov🙂,
Prosím Vás o tipy, kde a kedy sa oplatí nakupovať školské potreby. Bývajú nejaké výpredaje? Kde?
Na štandardné nákupy nechodíme do Tesca, ale myslela som, že možno tam by to šlo..Nie len lidl značka, ale aj také ako Stabilo, Maped...
A čo nákup aktovky? Je pravda, že sa oplatí čakať na dopredaj v októbri?
Ďakujem

viestta
25. júl 2024

V auguste v Tescu nakupim vsetko, lebo to maju a maju aj dobre ceny. Mozno niekde sa da aj lacnejsie ale mne sa nechce behat ako otrhnuty vagon kade tade

pininka1
25. júl 2024

Práve teraz som objednala cez daffer.sk mam to overené ze majú naj ceny a hlavne veľký výber.

zuzubb007
25. júl 2024

Cez daffer objednam a len vezmem balík, nemusím pol hodinu hľadať čísla zošitov tam zadam triedu a všetko výkresy, papiere, zošity všetko samé nahodí čo treba do ktorej triedy aj počet perfektná zjednodušená vec, pri nákupe nad dáku sumu donesú pred dvere

luliu
25. júl 2024

Tiež koncom augusta v Tesco. A tašku treba vyskúšať, poriadne vybrať. Ja odporúčam Topgal. Kvalitné značky - nečakaj výpredaj, dopredaj

patka06
25. júl 2024

Tesco posledný augustový a prvý septembrový týždeň má najlepšie ceny
Na nete https://www.juniorpapier.sk/ zošity o polovicu lacnejšie ako daffer

alexandra_pavlova
autor
25. júl 2024

@luliu ďakujem. Keď spomínaš školskú tašku, v čom je výhoda investovať do drahšej? Prečo je to podľa teba lepšie?

luliu
25. júl 2024

@alexandra_pavlova no lebo ju tvoje dieťa bude dennodenne nosiť na chrbte - mala by byť čo najľahšia, ergonomická

zuzanockamt
25. júl 2024

@alexandra_pavlova Nakupujem cez juniorpapier (cez internet). Majú dobré ceny, 5% zo zaplatenej sumy sa mi vždy vráti na účet, keďže to mám aktivované.

1mina
25. júl 2024

Tasku sme kupili tak ci tak - necakala som ci budu akcie tiez sme sa priklonili k topgalu....a skolske potreby daffer maju aj dobre ceny aj zlava tam bola, dokonca nasa skola tam bola vypisana ze som si natukla 1.rocnik, mesto kde je nasa skola a vyplulo mi to zoznam za 20 e uplne pohoda....letak na daffer nam dala ucitelka na zapise ze odtial mozeme objednat

bibi33
25. júl 2024

dnes objednane cez juniorpapier, vsetko od zositov az po lepidla... tasku odporucam ist vyskusat,nie kazda sadne... syn mal topgal,dcera bude mat beckmann

alexandra_pavlova
autor
25. júl 2024

@luliu áno, toto som mala na mysli aj ja. Preto som sa pozerala na tieto známe značky. No stopla som sa, keď som si uvedomila, že dcéra bude chodiť denne autom (výnimka možno 5x do roka aj to s dospelým sprievodom)..preto ma vlastne aj zaujímajú tie výhody a nevýhody ne/značkových aktoviek

cookie29
25. júl 2024

@alexandra_pavlova pokial sa taska vozi autom, kup cokolvek prakticke pekne a cenovo dostupne. Pokial dieta tasku vlaci, oplati sa chranit mu chrbticu

luliu
25. júl 2024

@alexandra_pavlova ale ona ju bude na chrbte nosiť aj v škole, hore dole schodami, v družine. Takže na taške by sa naozaj šetriť nemalo + taká Topgal taška ti vydrží minimálne 6 rokov, aj celú ZS, keď dieťa nebude vymýšľať, že chce nový model 😉

mon895
25. júl 2024

Ja som objednavala cez preskoly.sk tam ma to z tych pomocok co mame na zozname vyslo najlacnejsie

alenka7777
25. júl 2024

Školské potreby v Tescu, vždy keď majú zľavy. Školské tašky kupujem Topgal vždy vo februári, vtedy majú aj 50 perc. výpredaje.

alexandra_pavlova
autor
26. júl 2024

Vsetkym dakujem za tipy🙂

tani2
26. júl 2024

@luliu v akom tescu prosím pozerať? Napr v ba ak by niekto vedel poradiť...nemáme ešte kúpenú pre prvaka, neviem ci čakať alebo radšej kúpiť skôr.

ankare
26. júl 2024

@alexandra_pavlova nam na zaciatku sk. roka povie triedna, co treba kupit

luliu
26. júl 2024

@tani2 v Tesco školské potreby, nie tašku 😉

som_realistka
26. júl 2024

Sleduj letáky, v auguste mávajú dobre zľavy v Tescu aj na tie značky co si spominala

tl999
19. aug 2024

Cudujem sa ze este papiernicstva maju uplatnenie 😅