Kedy kupujete kvietok pre pani učiteľku?

2. sep 2023

Kedy kupujete kvietok pre pani učiteľku? Keď ho kupim dnes vydrzi vsak?

mikelitoris
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martul
2. sep 2023

Už nás napríklad kvetinárstva otvárajú v prvý a posledný školský deň už o 7.00. Ale ten kvet je odrezaný tak či tak, skôr ide o to , že ona vie ako ich ,, skladovať " aby dlhšie vydržali. Keď ho prinesies domov do tepla môže zvadnúť.

simona20201309
2. sep 2023

@mikelitoris z akých si čias? Ja si práveže pamätám ze sa nosili aj na začiatku. Práveže dnes je taka doba, že už aj na konci roka s tým majú mnohí problem

simona20201309
2. sep 2023

Autorka áno určite vydrží 🙂

evkamotka
2. sep 2023

Tak im kup do banku radsej caj a kavu,ciste si to musia do prace za vlastne kupovat...kvetinka za dva dni zvadne

mikelitoris
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lizatko1009
2. sep 2023

@mikelitoris ja o 3 roky po tebe a isla som s kvetom. Mam aj foto, chceš?

mikelitoris
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ludkka0407
2. sep 2023

Kupila som dnes, dala do chladu a vydrzi v klude do pondelka😉
@mikelitoris isla som do prvej triedy v 1988 a niesla som kvet na zaciatku roka😁

klip0
2. sep 2023

@mikelitoris tak ja si pamätám ako som vždy prvý deň niesla kvet učiteľke. A aj posledny a aj všetci moji spolužiaci.
A celkovo nechápem tieto akože šokujúce reakcie typu "to niekto dáva kvet na začiatku ? 😮😮😮". Keď sa to tu rieši dokola dokola vkuse a vkuse niekto rieši, že či učitelia neberú plat a podobne.
Ja si myslím, že každý sa môže rozhodnúť sám či dá, či nedá, netreba okolo toho robiť v komentároch zakaždým ovácie. Kto ucitelom závidí kvety/prázdniny/čokoľvek, veď nech sa páči môžte ísť učiť. Každý sme si vybrali povolanie sami, nikomu nebolo branene stať sa učiteľom tiež

pehavcek
2. sep 2023

@mikelitoris ja som zacala chodit do skoly rok pred tebou a vsetci sme chodili prvy den s kvietkom pre pani uvitelku.

mikelitoris
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klip0
2. sep 2023

@mikelitoris nemám pocit, že by som reagovala agresívne. Len naozaj nechápem čo sa toto dokola rieši, nech si každý spraví ako on chce, autorka sa ani nepýtala či niečo dať alebo nie

slavomira236
2. sep 2023

Uz sme kupili dnes pre prvacku ucitelke aj druzinarke. Ide prvy krat do skoly tak myslim ze sa patri. Vybrala si sama dcerka frezie maju puciky tak vydrzia. Syn 4tak uz neberie az na konci roka

slavomira236
2. sep 2023

Aj u nas maju byt kvetinarstva pondelok nejake od 7dmej...no ideme peso skolu mame blizko domu a museli by sme ist do mesta a vracat sa naspat. A este nech prsi. Bude pondelok rano vsade frmol aj domA so vstavanim tak mame kupene a pokoj

sulavikova
2. sep 2023

Ja som nosila učiteľke vždy kvet na začiatku ale aj na konci šk.r. Teraz je trend skôr na konci roka nejaká maličkosť alebo kvietok. Všetko poteší🥰

sulavikova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sulavikova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miska1997
2. sep 2023

Ja som kúpila dnes, zajtra nemienim zháňať

kikushaa
2. sep 2023

Moja je skolkarka niesla minuly rok, ponesie aj tento (tesi sa z toho a katdy rok maju ine ucitelky) syn do skoly niesol ked bol prvak 🙂 teraz ide do tretej a uvidim co povie, ked si bude prosit kvietok pre pani ucitelku, tak prinesie

mikelitoris
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzulka558
2. sep 2023

My dávame odjakživa na začiatku aj na konci už 7 rokov, teraz aj mladšia ide do škôlky aj ta ma už kúpenú, dnes som bola pre 3 ruže, do škôlky dve lebo sú učiteľky dve a do školy jedna pre triednu

evkamotka
2. sep 2023

Ja dam na den ucitelov a na konci roka. Ale nie kvet co hned zvadne. Mozno caje, kavu, orechy a pod.

belaanabela
2. sep 2023

@autorka to som spravila raz 💐 a posledný keď šla do prvej triedy......obj.v piatok vyzdvihla v nedeľu,dala pondelok, evidentne kvety mleli s posledného 12€ v prdeli....inak za tú sumu dám bonboniéru, kávu, sprchač