Kde na nete nájdem učivo pre prvákov?

denca76
28. nov 2014

Chcem sa opýtať mamičiek či nevedia o nejakej stranke na nete kde su podobne veci ako sa učia v škole prváčikovia na Zš.Syn mal dnes v škole prvu písomku museli na dvojstranke opisovať slova.niečo čo by som stiahla a potom mu to dala spraviť doma .Mame problem z L a R miesto rakety označil lakety,tak by som aspoň doma s nim trenovala ,dakujem

janinah
28. nov 2014

spolupracuj s učiteľkou,dieťa má právo aj na chyby,menej /učenia/ je niekedy viac.....

zita19
28. nov 2014

ak si myli pismenka moze byt len nesustredeny ale moze ist aj o dislexiu. Naozaj najlepsie je pohovorit si s ucitelkou, poprípade sa objednat na psychologicko- pedagogicku poradnu. Aj na nesustredenie aj na dislexiu su specialne cvicenia. Tie spravne vam poradia tam. Ani jedno ani druhe nekonecne opakovanie cviceni nevyriesi.

bonaqa2013
28. nov 2014

moja dcéra chodí do 1 a tiež si pletie nielen písmenká, ale aj sčítavanie a odčítavanie. To znamená, že ak sčituje viac príkladov za sebou a má vypočítať jeden príklad na odčítanie tak ona si to nevšimne. Zatiaľ si myslím, že je to nepozornosť...
A možem sa opýtať ako Vás známkujú? naša pani učiteľka sa teda nese.... a deťom veselo dáva 3,4. Už ja som z toho znechutená, nieto dieťa. Do žiackej nemám chuť pozerať..... Pri starších deťoch som takéto známky nezažila - pani učiteĺka dala radšej nejakú nasratú včelu a hotovo, ale zle známky nedávala

babulina
29. nov 2014

Ja si pomaham tymito cviceniami http://www.zsibrezolupy.biznisweb.sk/logopedick... nasa ma zase problem s b a d