Kde kúpim školskú tašku Topgal v okrese Prievidza?

monik412
22. aug 2012

Ahojte mamičky.potrebovala by som vedieť kde by som mohla kúpiť tašku Topgal v Prievidzi.4o som pozerala na ich stránke kontakty.tak to už neplatí.moja dcérka ide do školy síce až na budúci rok ale chceli by sme jej kúpiť tašku už teraz na vianoce.aby toho nebolo o rok veľa.a každého koho som sa pýtala tak mi odporučil túto značku.

sympa1
22. aug 2012

@monik412 sice niesom z prievidze ale u nas tie tašky predavaju v papiernictvach.skus kuknut tam

monik412
autor
22. aug 2012

skusim ale zatiaľ čo som obehala tak všade mali len tie disney alebo hello kitty.tie nechceme lebo su nekvalitne.

sympa1
22. aug 2012

@monik412 ale tie si videla niekde v supermarketoch ci? my sme tiez take nechceli a vyslovene som si vybrala topgal tašku a nasla som ich len v klasickych papiernictvach

monik412
autor
22. aug 2012

ja som si na nete dala vyhladatˇnajlepsiu školsku tašku a vyhodilo mi topgal.a pacia sa nam.chceli sme si ju pozriet aj na vlastne oci ake su ale zatial sme na nu nenatrafili.kedysi ju predavali v hrackarni Alltoys ale majitel zacal brat disney... a topgal vyradil.predavacka sama povedala ze spravil sprostost lebo s topgal nemali ziadne problemy ani reklamacie a teraz sa furt stazuju na tie disney.cestovat do ineho mesta sa nam moc nechce.

timkoemkamatko
22. aug 2012

...ako spominala sympa1- urcite klasicke papiernictvo- my sme kupovali v Sali- papiernictvo+ hracky, maju aj v NR- tiez v papiernictvo+ hracky+ skolske potreby. A este som dakedy videla v obuve, ale to uz bolo davno...
@monik412

monik412
autor
22. aug 2012

skúsim este popozerat.ved mame este cas.len rada by som si spravila preklad aj v cenach.mame vybrate asi dve jedna je novinka a ta stoji 52€ a druha je uz starsia ale stala tiez 53€ale teraz je na nete za 34€len problem je ze je biela.

sympa1
22. aug 2012

@monik412 nasa skusenost je taka ze v papiernictve sme kupili nasu tasku o 10 eur lacnejsiu ako maju na nete.pokukajte 🙂 a dobre vyberte

ivett1
23. aug 2012

@monik412 ahoj, prečo by to mal byť problém, že je biela?...aj my máme bielu topgalku🙂 ...nestraš ma...tieto tašky sa výborne udržiavajú...odskúšala som si to u švgrinky, majú už druhú tašku tejto značky (dcérka je už na druhom stupni, tak kupovali väčšiu...) a naozaj sa dá krásne umyť, ona ju dokonca oprala v práčke - v rámci experimentu a napodiv to tá taška "prežila"...🙂 (to si ja u nás neviem predstaviť, lebo máme zúženú práčku s menším bubnom...)

monik412
autor
23. aug 2012

ďakujem za info.veru pouvažujem nad tou bielou.lebo je krásna.http://www.topgal.sk/tasky-a-batohy/skolske... si myslím že je úžasna

tynamartina
23. aug 2012

my sme kúpili priamo zo stránky za dva dni sme ju mali doma a nemuseli sme ani nikam chodiť 🙂 dodanie je zdarma a priamo domov.

nikika33
2. sep 2012

my sme ju kupovali cez net a vrelo odporúčam - vydržala 4 roky a stále je pekná, len už syn chcel inu 🙂 Tiež som ju párkrát vyprala v práčke a nič sa jej nestalo. 😉