Je vhodné pre štvrtáčku na ZŠ crop-top tričko?

5. máj 2023

Podľa vás môže mať v 4.ročníku dievča crop topove tričko
??či je to nevhodné?

cookie29
5. máj 2023

podla mna je to oblecenie nevhodne do skoly. Vonku, na plaz a podobne preco nie, ale do skoly sa to nehodi.

h2
5. máj 2023

Nepíšeš, či na ZŠ, alebo na strednej, ale to je vlastne jedno, v oboch prípadoch nevhodné.

stanulienkat
5. máj 2023

To sa pyta dospela osoba??🤔🙄

29simona29
5. máj 2023

podľa mňa je tento tip trička nevhodný do akéhokoľvek školského zariadenia🤷‍♀️Nepatrí ani na VŠ podľa mna, kde mi tak študentky pravidelne chodia na prednášky..a to som celkom mladý ročník a a vkusnou extravaganciou nemám problém..Tento tip trička tak na voľný čas, na dovolenku alebo keď ide o dospeli ženu, tak aj na určitý druh akcie..Za mňa proste škola nie

vera0123
5. máj 2023

Evka Majka Katka povie áno , Zuzka Janka Simona povie nie ....
Nevidím problém dať si crop top ,moja dcéra ich osobne rada nemá , pýtaš sa konkrétne na situáciu ako reagujeme my matky keď naša dcéra bude mať hole brucho a kríze počas vyučovania ? Alebo načo konkrétne sa pýtaš ?

h2
5. máj 2023

@stanulienkat Možno sa to pýta tá štvrtáčka, lebo jej to mama nechce dovoliť.

sajmonka_1216
5. máj 2023

Mne osobne to nepríde vhodne ani v 20tke (a to mám 25, nie som až taka stará škola).. v lete na kúpalisko alebo korčule tak ok, škola asi nie.. ale zas na druhej strane niektoré chodia do školy oblečené oveľa horšie

h2
5. máj 2023

@29simona29 Keď učíš na VŠ, tak by si mohla vedieť, že "...tento tYp trička...". 😉

baskustek
5. máj 2023

V 4. ročníku zš podľa mňa v pohode, veď to sú ešte deti. Dcéra tiež nosieva v lete, je štvrtáčka. Nevidím na tom nič zlé. Teraz je taká móda proste, keď máš na to postavu, nos si čo chceš. Aj moje kolegyne nosia crop blúzky a k tomu nohavice s vyšším pásom a to robím v štátnej správe na úrade

autor
5. máj 2023

Dcérka mi došla stym či môže ísť do školy v crop top tričku.

autor
5. máj 2023

Takéto tričko a rifle?

29simona29
5. máj 2023

@h2 vďaka za opravu a Tvoju pozornosť, pri 2 deťoch písať v rýchlosti do mobilu, stane sa🤭😁Prajem pozorné oko aj do budúcna a vo všetkom, niekedy sa to celkom hodí🤗

baskustek
5. máj 2023

Tričko je podľa mňa v pohode, len tie gate nech si vytiane vyššie 😝

h2
5. máj 2023

@29simona29 Nemáš za čo, som rada, že si to nezobrala v zlom.

h2
5. máj 2023

Autorka, takto oblečenú by som dcéru do školy nepustila.

svokrinjazykmonika
5. máj 2023

Podľa mňa v pohode ale nohavice musia byť veľmi vysoké aby bolo vidno len kúštik brucha.

autor
5. máj 2023

@h2 bola na tréningu nebola v škole.
To som len dala foto o aké tričko ide.

simca06022011
5. máj 2023

U nás školský poriadok toto upravuje, na rodinku nám to vraveli potom konkrétne. Žiadne odhaľovanie, croptopy, deravé gate atd
Treba sa spýtať v škole alebo sa pozrite xo nosia iné deti

nikyball
5. máj 2023

Urcite sa to nehodi, to nech nosi po skole a nie v skole. Ludia uz nemaju ziadne hranice fakt

stanulienkat
5. máj 2023

Oblecenie je ok, slusi jej. Ale do skoly nie. Deti treba odmala ucit, co sa patri a co nie. Ovsem musia to ovladat aj rodicia.🙄 Ludia sa potom cuduju, ze niektore deti su nastajlovane ako detske prostitutky. (Netyka sa to autorky).

jana_eyre_2
5. máj 2023

Tak dieťaťu do základnej školy by som to nedovolila (mám budúcu 4tacku) ale má jedno také tričko čo občas vo voľnom čase nosí.. ja som také nosila na strednej a veru aj do školy 😅 pred 20timi rokmi..

mamickalisticka
5. máj 2023

Ani stredoškoláčku by som tak nepustila. Do skoly nie..a nie ešte malé 10rocne dieťa 🤯🤯 ja si raz pamätám ako som mala 12r a učiteľka ma na gympli riadne zvozila, že som mala holé kríže (mala som normálne tričko,leN bolo omylom von z gatí keď som sedela) že ako si to predstavujem, že nebudem môcť mať deti... Podotýkam omylom.. teraz keď vidím fotky deciek z gympla tak to zjavne nikomu nevadí, keď majú baby tieto tričká 🙈😒

abbey1
5. máj 2023

Do školy to nie je vhodné oblečenie v žiadnom veku.

beronsche
5. máj 2023

Urcite nie..
Viem, ze tak dievcata chodia, ale to este neznamena, ze je to vhodne. Viem, ze niektore skoly to maju v skolskom poriadku ako nevhodne oblecenie.

Inak ja nerozumiem, ako sa to vobec moze niekomu zdat vhodne pre ine prilezitosti, ako su volnocasove aktivity...

zuzubb007
5. máj 2023

Nie do skoly urcite nie

miskaska
5. máj 2023

Na 2. stupni sme to v 90. rokoch nosili. Uplne v pohode a viacero dievcat 🙂

lienka353535
5. máj 2023

Mám 23r ale do školy by som si toto určite nedala .. na zš už vôbec nie .. možno tak von s kamarátkami , na dvor či do mesta na nákup .. ale škola? Nie.
Je to vyslovene nevkusné a neslušné do školy. Aj škola má nejakú etiketu obliekania, do práce pôjde potom v podväzkoch? 😂

nikpa
5. máj 2023

Nepatrí do školy, do žiadnej, v akomkoľvek veku. Tak na diskotéku, do baru alebo na kupko môže byť.

lienka.7
5. máj 2023

@autorka samozrejme, a tangače k tomu 👌

bluka2
5. máj 2023

Presne, v 90.rokoch sa tak chodilo 😀 teraz sa k tomu nosia gate, ktoré končia okolo/nad pupkom, čo je aj trochu lepšie podľa mňa