Hľadám školu v Bratislave s rozšíreným jazykom od 1 triedy

danka_ba
4. sep 2012

Milé mamičky,
chcela by som so poprosiť, či mi viete poradiť školu, kde je rozšírený cudzí jazyk už od 1 triedy. Príspevkov som už pár našla, ale keď som išla na profil školy, nič sa tam o tom nepísalo a rozšírený jazky je až od 3, alebo od 4 triedy. Čiže v prvých ročníkoch sú to 2 hodiny týždenne.
Mám na mysli štátnu školu, nie súkromnú.

ďakujem

danka_ba
autor
5. sep 2012

nikto o žiadnej neviete?

makimakimaki
6. sep 2012

V BA v DNV je prvy krat prvy rocnik s rozsirenou nemcinou, v spolupraci s Volkswagenom.....

danka_ba
autor
11. sep 2012

@makimakimaki a aká je to škola?

makimakimaki
11. sep 2012

@danka_ba obycajna ZS... v DNV su 2 zakladky, ale neviem v ktorej z nich je otvorena tato trieda....

danka_ba
autor
12. sep 2012

@makimakimaki aha, ďakujem, skúsim pohľadať.

jaaty
13. sep 2012

@danka_ba takúto školu hľadám aj ja a teším sa na príspevky 😉
Ktorá ZŠ v Ba - ideálne Petržalka, Staré Mesto má aspoň 2x do týždňa cudzí jazyk od prvej triedy? Ja som v Petržalke takú školu nenašla ☹ alebo som len zle hľadala?

danka_ba
autor
14. sep 2012

@jaaty Každá ZS ma cudzí jazyk 2x do týždňa od 1 triedy. Niektoré som čítala že majú aj 4x a práve takú hľadám.

danka_ba
autor
14. sep 2012
rodinnevikendy2
14. sep 2012

@danka_ba Ahoj, v DNV ma nemocinu skola Bukovcana, ale to nie je ani ze rozsireny jazyk, iba ho maju od prvej triedy spolu s AJ-.
Rozsirena AJ od prvej triedy je v Devine, Gzmnazium Ceska

danka_ba
autor
14. sep 2012

@rodinnevikendy2 ďakujem, to gymnazium sme uz pozerali ... .-)

adrianas
6. nov 2012

Napr. ZS J.M. Hodzu v Starom meste - od prveho rocnika 4x do tyzdna anglictina

roxi
7. nov 2012

@danka_ba tak zas sa stretávame, ja som našla ešte toto
http://www.zakasarnou.sk/v2/o-kole/zameranie
od 1. ročníka majú 4 hodiny buď nemčiny, alebo angličtiny, v treťom alebo v piatom ročníku (záleží od rodičov) priberajú druhý jazyk - 3 hod. týždenne.

roxi
7. nov 2012

@danka_ba ja som na ňu tiež pozerala, že by mohla byť záložná táto a nie Vazovova, ale mojej polovičke sa viac pozdáva Vazovová, len preto, že to má bližšie, ale ešte mi zostáva čas ho nalomiť

danka_ba
autor
7. nov 2012

@roxi daj mu argumenty na ktore nebude moct povedat nie ... 😀
popozeram aj tuto skolu - na tu som este nepozerala ...