Francúzska škola v Petržalke

roxana280
23. nov 2014

Prosím o info o tejto škole, prípadne predškolský ročník, počet detí v triedach, školné, na stránke majú rozdelené na celý druhý a prvý stupeň, platí sa jednorázovo? Vybavenie školy, pomôcky, prístup učiteľov, sme Slováci, po francúzky nehovoríme, ale hľadáme dobrú školu v Petržalke s výčbou AJ, ktorý sa tiež vyučuje aj vo francúzskej škole.

siska53
23. nov 2014

@roxana280 pochopila som tolko,ze platba sa da rozdelit do viacerych,ale nie je to specifikovane,na kolko..
Zapisne je 200€.
Najlepsie sa priamo s nimi spojit.

A hadam sa najde niekto,koho dieta tam chodi..
Kedysi som snivala,ze moje deti raz budu chodit do francuzskej skoly a skolky,no zial,nejde to z nasej strany..

Tak hadam vam to vyjde a budete spokojni.

roxana280
autor
23. nov 2014

Ďakujem za odpoveď, ja som pri tých platbách nechcela platiť naraz za celý stupeň, lebo je možné, že nám škola nebude vyhovovať a potom nám peniaze nevrátia, zas 5000,- Eur nie je málo. Zápisné je v pohode, približne toľko sme platitli v Harmónii. Je to výborná škola, chodíme tam, len je to v Dúbravke. Časté kolóny a doprava cez Sitinu nám komplikujú život. Hľadáme dobrú školu v Petržalke, žiaľ je to bieda. Ak vie niekto o dobrej škole, budem rada.Intelekt sme vylúčili práve z výberu a Narnia mala žiaľ biedne priestory a biedne pomôcky, ak sa to nezmenilo a biednych učiteľov na 1.st.až na dve - tri výnimky, možno a to zmenilo...Felix je nová, nič o nej žiaľ neviem.

bubuska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sazara22
22. máj 2022

@bubuska zdravim vas mate nejaku info k tejto skole prosim medzi casom? 😒 dakujem krasne za pomoc