Edupage - prestup na inú školu

mamatroch
12. aug 2023

Maminy, ktorym chodia deti na rozne skoly, ako to funguje s Edupage?
Mam dve skolacky a v mobile appku edupage, kde som videla vsetko ohladne oboch deti, stacilo sa prepnut na profil jedneho alebo druheho.

Od septembra vsak mladsia dcera ostava na povodnej ZS a starsia prestupuje na inu ZS. Stale mi vsak chodia aj na starsiu oznamy z povodnej ZS.

Namail mi prislo oznamenie z novej ZS, ze na edupage je dolezity oznam, no neviem sa k nemu dostat 🤷. Ked kliknem na konto starsej, stale vidim len oznamy z povodnej ZS.

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janka1011
12. aug 2023

@mamatroch tiež som to tak mala, vydrž, spraví sa to samé

znama
12. aug 2023

@mamatroch musis sa prihlasit do edupage novej skoly, to bude uplne ine konto... Chod na stranku tej skoly, najdi prihlasovanie do edupage a ako prihlasovacie meno daj mail, cez ktory skola s tebou komunikuje. Namiesto natukania hesla stlac moznost, ze si zabudla heslo. Takto sa do edupage prihlasuju novi rodicia

mandinka
14. aug 2023

Presne ako píše @znama. A konto starej ZŠ ti tam bude ukazovať až do začiatku sk.roka. Žiak je totiž ziakom školy až do začiatku nového školského roka, čiže do 31.8. Tiež som to tak mala . Až po tom dátume ju zo školy ofic.vyradili a toto konto na edupage sa mi automaticky deaktivovalo

mamatroch
autor
15. aug 2023

@znama dakujem, toto mi zafungovalo.

mamatroch
autor
15. aug 2023

@mandinka vies mi prosim este poradit, ci ju zo starej skoly musim oficialne odhlasit alebo si to uz poriesi nova skola? Z novej mame oficialne potvrdene prijatie, so starou som to nijako neriesila zatial.

mandinka
16. aug 2023

@mamatroch mne povedali, ze nemam povinnost riesit nič, ze si to doriesia oni. U nas nová škola dala vediet starej, odtial mi potom volali, že mám prísť čosi podpísať a boli trochu mrzutí, ze som im nedala vediet, ale dodatocne som si zistovala na urade a tiez mi tam potvrdili, ze nemusim nič oznamovat. Počty sa nahlasuju az v septembri v školách

kikushaa
16. aug 2023

Moji chodia na zs a ms, vramci jednej stvrti no inde, ine ulice, na edupagi si v aplikacii iba prepinam ich mena ;)

znama
16. aug 2023

Ak dieta odchadza na inu zakladnu skolu (cize nie ako ked deviatak odchadza na strednu), je rodic povinny oznamit starej skole odchod na inu skolu a vyplnit "odhlasku". Je slusne urobit to cim skor, aby sa stara skola vedela zariadit - aby mohla prijat noveho ziaka, spajat triedy, urcit uvazky podla delenia deti na jazyky....

ivett1
22. aug 2023

@mamatroch my sme posielali potvrdenie o nástupe na novú školu - e-mailom na e- mail starej školy...ale bolo to na základe požiadavky zo starej školy