Detský tablet

svenija
5. jún 2013

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či má niekto skúsenosť s týmto detským tabletom: http://megazlava.sk/zlavy/slovensko/detsky-tabl...
Rozmýšľam o jeho kúpe, ale nerada by som vyhodila peniaze za nejaký šmejd. Našla som ho aj na veľa českých stránkach, preto ma zaujíma, či je len čisto v anglickej verzii, alebo slovensko-anglickej, alebo prípadne len v česko-anglickej.
Ďakujem!

michaela.g
5. jún 2013

@svenija a kolko maju deti/dieta rokov?

svenija
autor
5. jún 2013

2,5 a 6,5 roka

sympa1
5. jún 2013

@svenija fiiiha aky pekny...tiez idem pokukat 🙂 a co v nom je? len dake hry ?

svenija
autor
5. jún 2013

@sympa1 Veď práve, že sama neviem, čo od toho očakávať. Lebo keď som zbežne brázdila stránkami, tak na nejaký tablet sa ľudia dosť sťažovali, že sa zle stláčajú tlačidlá, že je len z takého lacného plastu, že to deti baví len chvíľočku,... Preto som bola zvedavá na nejakú odozvu ohľadom tohto konkrétneho. Máme totiž doma pokladničku od fisher price a tá je úplne super, deti (teda hlavne mladšieho) veľmi baví, vie sa tam pekne naučiť a zabaviť, i keď je len čisto po anglicky.

sisaha
5. jún 2013

@svenija moj nazor, ze je ten, ze ak nieco funguje na tuskove baterie, tak je to len lacna napodobenina.. Treba si pozriet co za firmu to predava..z ich popisu mam pocit, ze predavaju vsetko co sa predat da..zaruka zrejme nijaka...

katy1979
5. jún 2013

@sympa1 ziadne hry to co tam vidis na tej obrazovke ci co to vobec je to je cele. To nie je displej ziadny operacny system. Vsetko je len akoze. kazda ikonka je v podstate tlacitlo. uci sa na tom anglictina.
pozerala som na to minuly rok a povedala som si po lepsom studovani ze to nekupim. Nasi budu mat teraz narodky a radsej som im objednala cinsky tablet s androidom za 50eur.

svenija
autor
5. jún 2013

@katy1979 Vďaka za ozrejmenie, aspoň som o tom získala trocha predstavu, keďze z toho jedného obrázka (a chbého popisu) sa toho veľmi veľa vyčítať nedá...

katka_p
24. júl 2013

ja som kúpila takýto tablet cez aukciu, cena bola zanedbateľná a skutočne to ani vyššiu hodnotu nemá. je tomu dosť zle rozumieť, takže dieťa ani presne nevie čo ten tablet hovorí. sú to len tlačítka na paneli, buď to hrá alebo rozpráva. nič viac. určite sa z toho dieťa takmer nič nenaučí

svenija
autor
9. aug 2013

Ďakujem všetkým za prispenie, veľmi ste mi pomohli pri rozhodovaní, či sa ho (ne)oplatí kúpiť.

eeffka
9. aug 2013

@svenija no nasa ma 1,5roka a fici na ozajstnom tablete, takze toto je vyhadzovanie penazi

lucinocka
9. aug 2013

hmm, to sa uz deti nehraju s babikami a autickami? 😅

roboas
10. nov 2016

Ahoj ja doma používam klasický tablet a tento online kurz : www.anglictina-bez-biflovania.sk/anglictina-pre... Odporúčam navoliť kurz na tablete a nechať ho len tak položený nech si to deti sami nájdu a učia sa akoby dobrovoľne u nás sa to chytilo. 🙂