Detský časopis od 6 rokov

azurova99
19. aug 2021

Ahojte, viete mi odporucit detsky casopis od 6 rokov na predplatne uvazujem nad macko psik pripadne sikovnicek, ake ine este su vhodne

liz_lemon
19. aug 2021

syn v skole odobera Vrabcek

jana_eyre_2
19. aug 2021

Mne sa zo všetkých detskych časopisov páči sikovnicek.. dúfam že som neskomilila názov..

patka06
19. aug 2021

Macko Pusík iste nie, ten je pre deti tak od 3 rokov, 6+ je Vrabček alebo Šikovníček
Ideálne popozeraj v stánku aj s dieťaťom čo by sa mu páčilo
Ak nastupuje do školy, tam im povedia čo si majú objednať a budú využívať aj na vyučovaní ..tak by som počkala

littlebubble
19. aug 2021

Vrabček, šikovníček, slniečko, zornička.My sme tak mali.

littlebubble
19. aug 2021

Fifík ešte

palicka
19. aug 2021

@littlebubble on je asi pre staršie deti

palicka
19. aug 2021

@azurova99 mna sa najviac pozdáva zornicka. Má texty tak pre prvákov, milé ilustrácie, jednoduché úlohy

littlebubble
19. aug 2021

@palicka Neviem mňa to nejak nebavilo nikdy.Ja som si vždy pozrela len obrázky.Aj macko pusík sa mi páčil len tak vizuálne ak sa tam dalo kresliť, lúštiť.Nejaké pesničky a hlúposti ma nezaujímali.

adamadent
19. aug 2021

Adamko

oskorusa
19. aug 2021

Ja odporúčam Bublinu. Ostatné vyššie uvedené sú po prečítaní v podstate na vyhodenie. V Bubline si dcéra opakovane listuje, všetky má odložené.

azurova99
autor
19. aug 2021

@oskorusa vedeli by ste tu poslat ako to vyzera, este som nevidela ani nepoznam

azurova99
autor
19. aug 2021

@oskorusa dakujem

euka210
19. aug 2021

@azurova99 pusik je pre skolkarok 4r. V skole maju...Adamko 1r, Vrabcek 2r, Fifik 3r. Vo Fifikovi su uz papierove vystrihovacky, tak moji ho maju radi. V 1.skor Adamko, Vrabcek

azurova99
autor
20. aug 2021

@euka210 dakujem a v adamkovi a vrabcekovi su tiez nejake vystrihovacky? lebo rada tvori

euka210
20. aug 2021

@azurova99 velmi nie, je tam dost uloh. Vo fifikovi su tie modely z papiera...budovy, auta, vlak bol, raketa, kostol...na to treba trpezlivost, co mojho syna obdivujem, lebo mna toto nikdy nebavilo.
Adamko...tam su aj ulohy pre mensich, nieco na tvorenie...nejaky navod...to je aj vo Vrabcekovi...tam su ulohy a sutaze, moj druhak mal toto rad, nieco sme aj poslali. Fifik je pre starsich...viac textu, mensie pismenka, klasicke krizovky, osemsmerovky.
Pozrela som vsetky 3 a ked je sikovna, tak asi Vrabcek, Adamko moze nudit. Ale niekedy objednava skola, ze ucitelka da navrh kto chce casopis. Pri starsom to tak je vzdy na zac.sk.r,prvak taku ponuku od ich ucitelky nedostal. Ale daju sa aj kupit v trafikach.

slavkadi
30. aug 2021

@azurova99 aj ja odporúčam Bublinu, veľa zaujímavého čítania a nápadov.