Detské smart hodinky pre 7 ročného chlapca

beata110
15. nov 2021

Maminky mate skusenost s detskymi smart hodinkami? Chcela by som pre 7 rocneho chlapca. Ktore su naozaj dobre? Pripadne cena a kde ich kupovat. Nechcem velmi drahe ale zas ani tie najlacnejsie nejaky ten stred. Dakujem

pininka1
15. nov 2021

@beata110 aj ja sa pripnem, pozerala som, citala recenzie a vacsina tych lacnych nefunguje skoro vobec.

beata110
autor
15. nov 2021

@pininka1 presne o to mi ide radsej zaplatim o par eur viac len nech funguju.

katkaaaaaaaaaaaa
15. nov 2021

Ja som synovi kúpila a ani raz ich nemal na ruke. Je tam SOS tlačítko sú na kartu takze môže z nich volať aj a ani raz ich nemal na ruke stoja mi v supliku 🤬

katkaaaaaaaaaaaa
15. nov 2021
veronikapolyova
15. nov 2021

@beata110 My sme kupovali synovi teraz v októbri na narodeniny (8 rokov) takéto hodinky,Xaomi Mi Band 4,kupovala som ich na Alza.sk cena bola okolo 25€. Sú to ale hodinky, len ukazujúce čas,dátum,počet krokov,tep a atď.taky základ by som povedala.Syn ich odvtedy stále nosí,aj v noci.Zatial sme spokojný,ja ich mam tiež (ale Xaomi Mi Band 5)u vyše pol roka a super.

tncka
15. nov 2021

@beata110 podla toho naco maju sluzit. My mame Carneo,kupovali sme v Nay,okolo 70e ale...za tu cenu by mohli byt aj lepsie🤭maju kartu,da sa s nimi volat,gps ale nefunguje uplne najpresnejsie. Nejak to s nimi uz dobacujeme...

beata110
autor
15. nov 2021

@veronikapolyova super dakujem😊

beata110
autor
15. nov 2021

@tncka co na nich nefunguje presne? Gps?

tncka
15. nov 2021

@beata110 ano gps neukazuje presnu polohu

beata110
autor
15. nov 2021

@tncka dakujem

wawna
4. dec 2021

asi sa opytam blbo, ale k čomu su diatati smart hodinky? Moja 9 ročna dcera ich nema, ma obyčajne. Ja ich použivam k plateni, telefonovani, mam ich namiesto mobilu. Ale dieta?

pininka1
4. dec 2021

@wawna no napr take ktore cestuje samo, dvakrat prestupuje a je to ten typ dietata co nepozrie na aku bus nastupilo a necha si este aj mobil vybit. Tak aspon budem priblizne vediet kde je a moze mi zavolat, alebo napisat ze sa nieco deje.