Dávate ďeťom za polročné vysvedčenie nejaké darčeky?

atinka22
28. jan 2011

Nemyslím tým nejaké veľké dary ale aspoň nejakú drobnosť. Myslíte, že to deti trochu motivuje?

nice202
28. jan 2011

ja si pamätam zo svojej skusneosti. Nam rodicia nieco dali, alebo nas vzali do kina, alebo na vylet. uzasne.... vzdy nas to so sestrou veelmi potesilo a motivovalo. doteraz na to spominam s laskou. 😉

zuzanocka
28. jan 2011

nemyslim si, ze by ich to motivovalo, ale drobnost dostane 😉
iste by bolo pekne spravit nieco ako pisala nice202

kvojtanikova
28. jan 2011

urcite si nejaky darcek zasluzia, ved je to specialny den. Neuznavam nejake mega dary typu playstation, ale ako pise nice202 spolocny vylet do kina a po nom trebars navsteva cukrarne alebo tak nejak...

traktor
28. jan 2011

vzdy ideme niekam sadnut...ziadne dary..urobime si pekny den....ucia sa pre seba 🙂

ywana
28. jan 2011

...dary nedávam, ale ideme na pizzu alebo do Mekáča...

maznacik007
28. jan 2011

Kinderko a ideme na vylet sa kupat do termalu... a potom macdonald

sissi27
28. jan 2011

Nedávam darčeky za vysvedčenie. Pochválim ho a tiež mu pripomeniem že musí byť na seba veľmi pyšný keď doniesol také pekné vysvedčenie a samozrejme pridám povzbudenie nech tak pokračuje ďalej. 😉 🙂

evickapooh
28. jan 2011

urcite by som dala nejaku malickost ak si to zasluzi,napr.ked ma same jednotky!

ani3012
28. jan 2011

mňa vždy potešilo,keď mi naši niečo dali ,takže áno dám aj ja,aby videl,že aj ja sa z toho teším 🙂
ani v práci mi netačilo: jé si super,len tak ďalej 😉

blumka
28. jan 2011

ja myslim ze lepsie ako dat darcek je stravit s nimi nejaky extra cas..ist na vylet, alebo na vikend, alebo na zmrzlinovy pohar alebo zakusok...

macca5
28. jan 2011

áno,malú brobnosť,sladkosť,teraz je už dospelák,takže nejake € dostane na prilepšenie. 😉 Každý sa poteší odmene,aj my dospeláci chceme dostávať odmeny v práci,tak prečo by deti nemali byť odmenené?Čiastočne je to aj motivácia. 🙂

sonula44
28. jan 2011

keďže to bolo prvé polroč. vysvedčenie tak dostala čokoládku a urobíme si pekný víkend. 🙂

zara248
28. jan 2011

ja sama som bola nedavno študentom a očakavala som nejaku odmenu za moju snahu tak by bolo nefer nedať niečo mojej dcere za vysvedčenie samozrejme len niečo sladke žiadne materialne dary ale predtym jedno silne objatie vetu ľubime Ťa a sme tu pre Teba aj v dobrom aj v zlom!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

gabika76
28. jan 2011

Keď bola dcéra menšia dostala dajakú maličkosť, teraz už len verbálna pochvala resp.pokarhanie 😉

anibas
28. jan 2011

určite nejakú čoko - odmena musí byť 😉 😉 😉

silvia07
28. jan 2011

ja idem dat jedneho LPS a pojdeme do cukrarne 🙂

terez34
28. jan 2011

teraz uz nie iba ustna pochvala myslim ze sa nemaju ucit preto aby sa im kupovali dary ale preto aby nieco dosiahli neaka ta cokolada to jo ale ine ...? 🙂 🙂

sonulienkas
28. jan 2011

cukráreň 🙂 😉

zuzana32
28. jan 2011

My si ideme po každom vysvedčení sadnúť na Pizzu 😉

janinah
29. jan 2011

dcéry sú gymnazistky a teraz dostanú nejaké eurá,aby si niečo kúpili,ked boli menšie,chodili sme do cukrárne

bobocka
29. jan 2011

ja mam syna este maleho,tieto veci este riesit nemusim,no ked to bude aktualne,tak hmotny dar istotne nedostane.po prve na to nemam a po druhe ho na to ucit nechcem.podla mna to spravne nie je.deti sa ucia pre seba a treba ich inak motivovat.ak uz by som sa rozhodla pre hmotny dar,bola by to kniha,ak by maloval,tak platno.nieco co to ucenie ci kreativnu tvorbu podpori.istotne by to nebola nejaka hra na playstation(ktoru mimochodom doma mat nebudem).podla mna je najlepsie ist s tym dietatom do kina,na mini vylet.spravit z toho rodinnu zalezitost 😉 navarit mu doma oblubene jedlo,mozno dovolit byt hore o hodinu dlhsie...spravit teda mini ustupok za odmenu. 😉 podla mna je najhorsie to dieta presvedcit ,ze takato odmena je najlepsia.lebo istotne bude mat kamaratov,ktorych rodicia im kupia bicykel a sladkosti a nove hracky...a preto sa bude tvoje dieta pytat,ze preco ono nedostalo hmotny dar.podla mna to treba vstepovat detom od malicka,tie principy ktorych sa chcu rodicia drzat. 😉

dianka2374
25. nov 2012

peniaze nech si kúpia čo chcú

vinifred
25. nov 2012

..my sme chodili do pizzerie,lebo v BA bola vtedy jediná a aj keď sme museli vystáť radu,vždy na to s radosťou spomínam,lebo to bolo len za "zásluhy" 😀

ursulienka1
25. nov 2012

áno, dcéra je piatačka a vždy dostala maličkú odmenu.Je to jej práca a výsledky za celý skolsky polrok 🙂
myslim si, ze si zasluzia malicku ci vacsiu pozornost
my máme kazdy mesiac vyplatu 😒 biednu ale odmenia nas za našu pracu, kazdy mesiac
a deturence si to 2krat do roka zasluzia 😉 🙂

nina221
4. dec 2012

áno, ja som vždy dala nejaký ten darček (napr.: čokoládku...a pod.) určite to tie deti motivuje. 🙂 😉

bambibam
4. dec 2012

jááj ked bola mladčšia bola to čokoláda,výlet,hračky ,ale teraz ju motivuju už len € , tak má prísľub ,že jej "výplata" tento rok bude iná nakoľko nedostáva vreckové ,iba sem tam dostane 1€,tak teraz dostane zálohu - jasné ,že bude pýtať na darčeky a potom zbytok a ten jej dúfam vydrží...do konca školského roka.Plánujeme jej dať 50€ stým ,že teraz dostane 30 a potom 20 + tá čokoláda

huxy
4. dec 2012

no ja ešte nemám doma školáka.čo si ja pamätám,tam ja som ako dieťa nič také nedostala za vysvedčenie.možno nejakú čokoládu,ale aj to nie zakaždým.
možno keď bude malá školáčka,tak niečo dostane,ako motiváciu,alebo odmenu.uvidím,čo ešte dovtedy vymyslím.ale určite nič drahé,buď tiež nejakú sladkosť,alebo za odmenu nejaký výlet 🙂

lubina
4. dec 2012

Vlani bola dcerka prvacka, tak sme jej dali za celkom prve, teda polrocne vysvedcenie knihu, teraz to bude asi len nejaka sladkost 🙂

pingu1
4. dec 2012

pokial sa dieta dobre uci a je snazive, tak by som aj peniaze dala, ale ked je to flakac, /ako som bola ja/ tak by som mu nedala nic a povedala, ze ked sa polepsi, tak nieco dostane

syslica
31. jan 2013

Syslíky dostali od nás - rodičov - dospelácke Scrabble, lebo Junior im už nestačil. S akými darčekmi však prídu z prázdnin od starkých, na to ani pomyslieť nechcem. 😝